Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

форум

Повернутися до проекту

Познайомимося?

Всім привіт! Як ви, напевно, здогадалися, мене звати Олександр, і я Модератор цього онлайн-курсу. Враховуючи те, що фіналісти проекту потраплять у квітні на Чотирнадцяту Молодіжну Академію, цікаво було б дізнатися про вас більше. Розкажіть, звідки ви, як дізналися про "Інтеграцію через діалог" загалом і цей курс зокрема, а також чому для вас виявилася цікавою саме тематика громадянського суспільства?

Розпочну, традиційно, із себе. Я до війни жив у Свєрдловську Луганської області. Зараз навчаюсь на першому курсі НАУ. В "Інтеграції..." ще з Першої Молодіжної Академії (травень 2016 р.), а тому, якщо будуть якісь запитання по проекту - звертайтеся))

Коментарі

Привіт, мене звати Ельвіна. Я навчаюсь в ОЗ НВК Асканія- Нова-гімгазія, в 10 класі. Про "Інтеграцію через двалог", дізналась від вчителя. Мені стало цікаво і я вирішила взяти учать. Від цього проекту сподіваюсь зустрітися з вами і побачити та почути дуже багато цікавого і корисного

Емурлаєва Ельвіна Садрединівна
Дата народження:05.05.2001
E-mail:eemurlaeva@gmail.com
Телефон:0664312691
Коротко про себе:

Учениця 10 класу НВК Асканія-Нова-гімназія, донька учасника АТО, вишиваю, співаю, приймаю участь у конкурсах

Привіт! Мене звати Еля. Я навчаюся в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. Про проект дізналася від вчителів школи. Із задоволенням приймала участь у Молодіжній академії, що проходила у м. Львові у серпні місяці. Хочу й надалі спілкуватися в межах такого чудового проекту. Маю надію, що цього разу отримаю багато позитивних вражень та знайду нових друзів.

Ахмедова Ельвіра Сеймурівна
Дата народження:
E-mail:Приховано
Розташування:Донецька область, Сергіївка

Приві! Мене звати Сашко. Я навчаюся в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. у 9 класі. Захоплююся футболом, відвідую секцію. Брав участь у Молодіжних академіях. Отримав багато нових вражень. Від нових проектів очікую нових знань, набути досвіду роботи в групі. Надіюсь зустріти нових друзів.

Мірошниченко Олександр Віталійович
Дата народження:15.02.2003
E-mail:Приховано
Розташування:Донецька область, Сергіївка
Коротко про себе:

навчаюся в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Всім привіт мене звати Каріна, мені 15років. Навчаюсь у Білоцерківській школі √15 (БНВО"ЗОШ√15-ДЮСОК") в 9 класі. Захоплююсь спортом. Про проект дізналася від педагогів школи. Звичайно від цього проекту очікую багато нових знайомств та заохочувальних завдань.

Гуртовенко Карина Дмитрівна
Дата народження:04.10.2002
E-mail:gurtovenkokarina2002@gmail.com
Телефон:380967552409
Розташування:Київська область, Біла Церква

Всім привіт мене звати Каріна, мені 15років. Навчаюсь у Білоцерківській школі √15 (БНВО"ЗОШ√15-ДЮСОК") в 9 класі. Захоплююсь спортом. Про проект дізналася від педагогів школи. Звичайно від цього проекту очікую багато нових знайомств та заохочувальних завдань.

Гуртовенко Карина Дмитрівна
Дата народження:04.10.2002
E-mail:gurtovenkokarina2002@gmail.com
Телефон:380967552409
Розташування:Київська область, Біла Церква
Александр Касьяненко
Дата народження:14.01.2000
E-mail:Приховано
Розташування:Луганська область, Свердловськ