Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

форум

Повернутися до проекту

Познайомимось (заново)?

08:34 26.04.2018

Привіт, друзі! Гадаю, буде доречно так звернутися, з огляду на специфіку нашого спільного курсу. Адже цього разу мова йде про "ветеранів" проекту, які, зазвичай, неодноразово бували на Молодіжних Академіях, і, в переважній більшості своїй, знають як команду ВА "Нова Доба", так і інших учасників.

Проте, давайте уявимо, що ми ще не знайомі. =) Розкажіть коротко про себе: хто ви, звідки родом, як відбулося ваше знайомство з "Інтеграцією через діалог" і чи змінили б ви щось у ній, якби у вас з'явилася така змога?

Коментарі

08:45 26.04.2018

Розпочну я із себе. Мене звати Тарас. Зараз мені 26 років, 2,5 з яких я, по факту, присвятив проекту. Хоча народився у древньому Збаражі, а проживаю у Львові, проте, дуже часто бував на Сході України. Зокрема, у Макіївці, Донецьку, Харкові тощо. Війна має для мене особистий вимір, оскільки забрала у мене надто багато друзів "звідти". Тому, вважайте, участь у проекті стала своєрідним моральним обов'язком.

Зрештою, у сам проект я потрапив випадково, в результаті несподіваної вечірньої телефонної пропозиції. Але це той випадок, який здатний докорінно змінити все ваше життя. Відверто кажучи, ніде ще мені не вдавалося здобути стількох знань (а також спалити стільки нервових клітин xD), як тут. Напевно, найцінніше, що я отримав - це людей, без яких вже складно уявити своє життя. І яких я по праву можу вважати своїми друзями.

Тарас Олексин
Дата народження:05.06.1991
E-mail:Приховано
Телефон:+38 (063) 622-54-32
Розташування:Львівська область, Львів
Коротко про себе:

Адміністратор онлайн-складової Програми "Інтеграція через діалог".

Тарас Олексин
Дата народження:05.06.1991
E-mail:Приховано
Телефон:+38 (063) 622-54-32
Розташування:Львівська область, Львів
Коротко про себе:

Адміністратор онлайн-складової Програми "Інтеграція через діалог".