Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Звернення до дітей

Дорогий друже, вітаємо тебе на порталі, створеному Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» в рамках проекту Європейської комісії «Інтеграція через діалог»Ресурс спрямований на надання освітньої, психологічної та інформаційної допомоги дітям, що відносяться до таких груп осіб:

  • внутрішні переселенці з Луганської, Донецької областей та АР Крим;
  • батьки яких (де)мобілізовані чи загинули в зоні АТО;
  • котрі проживають у населених пунктах, що постраждали від бойових дій;
  • які перебувають на тимчасово окупованих територіях України.

Якщо ти належиш до будь-якої з перелічених категорій, то, зареєструвавшись на нашому порталі, отримаєш низку корисних для себе можливостей.

Однією з «родзинок» нашого сайту стали «Цікаві проекти». Не секрет, що в Україні є чимало проблем, які потребують всебічного висвітлення і якнайшвидшого вирішення. Саме для цього й існують проекти з громадянської освіти. Участь у них надасть тобі можливість співпрацювати з ровесниками та модераторами, шукати аналітичну інформацію, а також критично її оцінювати. Підготовка з друзями спільного продукту дозволить дослідити специфіку тієї чи іншої проблеми у власному населеному пункті, актуалізувавши її для суспільства. Зрештою, сама участь у проектах стане безцінним досвідом суспільної взаємодії як на рівні місцевих громад, так і в різних куточках держави.

Ми також запрошуємо учасників Програми «Інтеграція через діалог» долучитися до професійних курсів, які є окремим напрямом нашої діяльності. Скориставшись відповідним розділом, ти зможеш отримати конкретні професійні навички, які є особливо затребуваними сучасним суспільством: програмування, дизайну сайтів, відеомонтажу, обробки фотографій тощо. Особливістю таких курсів є те, що вони складаються з двох етапів: онлайн-компоненту та тренінгу для найактивніших учасників. Саме там, під безпосереднім керівництвом викладача, у тебе з'явиться можливість не тільки закріпити отримані раніше навички, але й безпосередньо поспілкуватися з колегами.

В розділі «Психологічна допомога» у тебе є можливість отримати пораду чи консультацію в професійного психолога. Зробити це ти можеш двома шляхами: анонімно надіславши своє запитання через спеціальну форму, після чого отримаєш відповідь на нього на e-mail, або ж подавши заявку на Skype-консультацію з фахівцем. Не менш важливою складовою розділу є Форум, де можна не просто поспілкуватися, але й отримати психологічну допомогу від інших користувачів сайту.

Паралельно з порталом, в рамках проекту «Інтеграція через діалог», в містах, де проживає велика кількість осіб, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму, вже відкрито або ж будуть невдовзі відкриті Локальні Центри громадянської освіти. До них можна звернутися з метою отримання консультацій, освітньої допомоги, психологічної підтримки. Дізнатися, чи є у твоєму місті Локальний Центр, а також де він знаходиться, ти можеш, натиснувши сюди.