Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Професійні курси

«Портретна фотографія очима художника»

Відкиньте стереотипи про дорогу апаратуру! Рівень фотографії залежить виключно від Вас!

Спеціаліст:

Оксана Каліновська

Художня фотографія уже давно виділилась не просто в популярне хобі, але й, без перебільшення, в окремий різновид мистецтва.

 

При цьому, кожен із нас зіштовхувався з проблемою, коли зображення на власноруч створеній світлині навіть близько не відтворювало красу моменту.

Чимало людей звинувачують у цьому відсутність професійної фотоапаратури, інші – брак знань у сфері комп'ютерної обробки зображень. Втім, основна причина – незнання деяких секретів експозиції, які здатні зробити Ваші знімки по-справжньому вдалими.

 

Виправити цю ситуацію і взялося подружжя фотохудожників – Оксани та Дмитра Каліновських. У дуже легкій та цікавій формі вони розкажуть Вам, як правильно підібрати техніку та антураж, які типи світла і тіні краще застосовувати, аби повністю розкрити Ваш задум, а головне – як створити шедевр навіть у «польових» умовах.

 

Онлайн-курс складатиметься із 14 занять, матеріали для яких з'являтимуться на сайті двічі на тиждень: по вівторках і суботах.

 

За результатами навчання, 20 учасників з найкращими результатами будуть запрошені на початку жовтня 2017 р. керівництвом проекту «Інтеграція через діалог» на кількаденну Молодіжну Академію з професійними майстер-класами, цікавими тренінгами та можливістю знайомства із перлиною Закарпаття – м. Ужгородом.

Розгорнути