Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Академія Перспектив, або чому не варто казати проекту: «Прощавай!» (АНОНС)

Повернутися назад

23.05.2018

31 травня – 1 червня 2018 р. у м. Києві пройде підсумкова Молодіжна Академія, в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Цю зустріч можна називати по-різному: Шістнадцятою чи Фінальною. Втім, ми б воліли вважати її Академією Перспектив. Назва не випадкова. Адже саме в ці дні, рівно 2 роки тому, відбулася Перша Молодіжна Академія, яка поклала початок численним знайомствам, відкриттям, новим проектам, а найголовніше – щирій дружбі, співпраці та відкриттю невідомих раніше талантів і можливостей. Згадані речі й стали основною цінністю нашої Програми.

Тож у ці дні нам, як організаторам, хотілося б пригадати все те, за що ми полюбили «Інтеграцію…», і надати змогу понад сотні її активних учасників вчергове (і, сподіваємося, не востаннє!) зустрітися. На гостей чекає зустріч зі старими знайомими з числа організаторів, Локальних координаторів та учасників Програми; офіційна презентація збірника життєвих історій «(Не)дитячий погляд на війну»111 історій про конфлікт, котрий «живе» поруч з нами, від наймолодших його очевидців; насичена екскурсійна програма столицею; робота над власними проектами, які дозволили б продовжити традиції та поглибити здобутки «Інтеграції…», і, звісно, спогади. Ті, які роблять наш проект по-справжньому унікальним. І дійсно «рідним».

Тож слідкуйте за новинами і пам'ятайте: «Інтеграція через діалог» не завершується, навіть з настанням тих чи інших офіційних дат. Просто тепер її сфера – ваше власне життя. І саме ви стаєте її справжніми «організаторами».   

Докладніше ж про активності, підготовані організаторами, читайте у Програмі заходів, яку ми додаємо нижче:

  Скачати Програму

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.