Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Чотирнадцята Молодіжна Академія: зустріч вже завтра! (ПРОГРАМА)

Повернутися назад

19.04.2018

20-21 квітня 2018 р., в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», у м. Києві пройде Чотирнадцята Молодіжна Академія. Особливістю цієї зустрічі є те, що вперше в історії проекту до складу офіційних організаторів долучилися представники Молодіжної команди«ветеранів» ПрограмиОлександр Касьяненко, Віктор Лємєшкін, Марія Яценко та Катерина Дятлова. Водночас, сама Молодіжна Академія стане повноцінним продовженням онлайн-курсу підлітків «Бути громадянином України: мій вимір».

Мета конференції – шляхом тренінгів, дискусій, опитувань громадської думки та роботи у групах, з'ясувати, яким же є «портрет» сучасного громадянина України, якими його рисами ми можемо пишатися, а над якими нам все ще потрібно попрацювати. Зрештою, як переконана наша команда, тільки усвідомивши всі виклики, які стоять перед нами, ми й будемо здатними їх подолати.

Основний комплекс заходів відбудеться у готелі «Турист» (вул. Раїси Окіпної, 2, станція метро «Лівобережна»). Там же в суботу, 21 квітня, о 15:00 год. відбудеться офіційна презентація результатів спільної роботи. Вхід вільний!

Докладніше про сесії та їхні особливості пропонуємо дізнатися з Програми заходів, яку ми додаємо нижче:

  Скачати Програму

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.