Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Фінал Всеукраїнського флешмобу «Діалоги з друзями». Історія Мілани (ВІДЕО)

Повернутися назад

16.10.2017

28-29 червня 2017 р. у м. Києві відбулася заключна частина Всеукраїнської акції #Діалоги_з_друзями, організованої Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у співпраці з громадською організацією «Новий Донбас» та за підтримки Європейського Союзу. До фіналу дійшли 6 учасників, історії яких ми й публікуємо.

Мілана родом з м. Краматорська. Ще на початку війни вона з мамою переїхала на 2 роки у м. Севастополь, де остання колись провела власну юність. Втім, саме через цей вибір і подальшу хворобу, дівчина втратила найдорожчу їй людину. Пережите навчило її цінувати людську близькість: «Найголовніше – це розуміти одне одного, слухати одне одного, розмовляти одне з одним. Тому, що без якоїсь підтримки взаємної нічого не вдасться. І просто все зламається. Розуміти одне одного – це найголовніше. Що б там не відбувалося».

Дізнайтеся більше про передісторію проекту та решту його героїв у розділі «Флешмоб "Діалоги з друзями"». Ці історії варті того, аби їх почули!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.