Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Історія «Інтеграції…» та спогади її учасників: на сайті проекту з’явилися нові розділи!

Повернутися назад

06.06.2018

15 червня 2018 р. підійде до свого номінального завершення Програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

За ці 2,5 роки відбулося чимало подій, котрі, без перебільшення, змінили кожного з нас: як учасників, вчителів і Локальних координаторів, так і представників команди організаторів з числа Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба». Втім, найцінніше, що спроможні надати такі проекти – це досвід, емоції та знайомства. Часто – такі, які радикально впливають на наш світогляд і саме життя.

З огляду на сказане, ми вирішили зробити сюрприз для учасників Програми і відкрити на її сайті новий розділ – «Історія нашої "Інтеграції"». Дізнайтеся про враження та роздуми юних і дорослих учасників проекту, висновки, до яких вони дійшли, а також плани, які тепер ставлять перед собою. Ілюстративний матеріал, «жива» мова, знайомі багатьом емоції – все це і навіть більше уважний читач побачить у максимально зручному для себе форматі. Цікаво, що потрапити до розділу можна як із головної сторінки сайту, так і з розділу «Про проект».

Для тих же, хто бажає детальніше ознайомитися з офіційною історією Молодіжних Академій, ми пропонуємо однойменний тематичний розділ там же. Яким чином розвивалася концепція молодіжних інтеграційних зустрічей, яка проблематика на них порушувалася, а що найспецифічніше – чому справжня кількість Молодіжних Академій є більшою за офіційну нумерацію? На всі ці питання ви знайдете відповіді на нашому ресурсі.

Сподіваємося, що ця нотка ностальгії виявиться приємною для «ветеранів» проекту та гостей сайту, а опублікований досвід дозволить зробити нашу спільну місію по допомозі новочасним «дітям війни» по-справжньому результативною!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.