Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Харківський Локальний Центр громадянської освіти № 3 запрошує на кіновечір всіх охочих (ФОТО)

Повернутися назад

3 лютого 2017 р., о 17:00 год. наші колеги з Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 3 організовуватимуть показ молодіжної комедії «Ешбі» на території Хабу соціальної активності «Студія 42». Заклад розміщений за адресою: площа Конституції 1, 7 під'їзд, 2 поверх (вхід з боку вул. Квітки-Основ'яненка).

За словами організатора, Локального координатора Хміль Анастасії Миколаївни, на кінопоказ запрошуються всі охочі, які попередньо долучаться до ВК-спільноти осередку. Мета цієї акції, як і багатьох попередніх, полягає у бажанні ближче познайомити між собою не лише дітей воїнів АТО чи переселенців, але й представників харківської молоді. А це – вже перший крок до дружби і об'єднання спершу навколо спільних розваг, а в перспективі – щодо вирішення важливих соціальних проблем.

Детальніше дізнатися про кіновечір Ви зможете у спільноті наших колег. Вхід на захід вільний.

Коментарі

Анастасія, яке сучасне, цікаве дозвілля Ви пропонуєте підліткам!
Гарна ініціатива! З початком справи!!!

Морозова Мар'яна Олександрівна
Дата народження:07.07.1976
E-mail:Приховано
Телефон:+38 (095) 036-99-68
Розташування:Дніпропетровська область, Марганець
Коротко про себе:

Директор міського Центру науково-технічної творчості м. Марганця Дніпропетровської області, керівник гуртка-методист. Переможець обласної виставки «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2015», обласного конкурсу методичних розробок серед працівників ПНЗ 2015 р. Автор освітніх проектів закладу «З любов'ю до рідної землі», «Імідж ПНЗ як запорука його розвитку», «Програма профільного навчання в Центрі науково-технічної творчості». Постійний автор статей у всеукраїнському виданні «Позашкілля».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.