Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Колектив проекту «Інтеграція через діалог» вітає всіх причетних з Днем Знань та початком нового навчального року!

Повернутися назад

01.09.2017

Шановні колеги та учасники Програми «Інтеграція через діалог»!

Дозвольте щиро вас привітати з Днем Знань! Звісно, ми чудово розуміємо, наскільки суперечливо сприймається початок нового навчального року учнями, студентами, а також самими педагогами. Адже доводиться прощатися з літньою порою та таким бажаним відпочинком для того, аби повернутися до щоденного навчання, а чи важкої праці. 

Проте, закликаємо всіх причетних до Свята 1 вересня подумати: а чи не привід це також для радощів? Адже чи не зараз у нас з'являється шанс дізнатися щось нове і дійсно варте уваги? Чи не в цю пору ми маємо змогу познайомитись з новими, цікавими людьми, а чи зустріти давніх друзів? Зрештою, де ще навколишні так охоче вислухають історії, що відбулися з нами? Звідки ще ми братимемо хороший настрій, натхнення та й найцікавішу частину власного буття? 

І нехай факт переходу до активної діяльності теж нікого не лякає. Бо що ж більше нам допоможе по-справжньому рости і формувати із себе Особистість? Тож, насправді, облишмо сум! День Знань – це справді свято, під час якого жодна ностальгія не повинна затьмарювати натхнення від можливостей і нового досвіду! І нехай початок нового навчального року ознаменує для кожного учня і студента черговий крок у зрілість, а вчителям та викладачам дозволить ще трішки часу побути у чарівній добі юності!

Зі святом вас, друзі! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.