Локальний Центр громадянської освіти у м. Київ № 3
Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка
Адреса: м. Київ, проспект Павла Тичини, 17.
Тел.: +38 (067) 663-30-36.
E-mail: i.vorotnykova@kubg.edu.ua.
Особливості діяльності: Осередок спеціалізується на роботі з дітьми, що проживають на окупованих територіях Криму та Донбасу. В рамках діяльності Локального Центру, було проведено дистанційну підготовку до ЗНО з історії України у формі вебінарів. Також здійснювалася консультаційна робота з учнями та їхніми батьками, що проживають на окупованих територіях чи в зоні проведення АТО.
Працюю у сфері бізнес-освіти.
Новини Локального Центру
- 28 12.2016У столиці завершився черговий етап дистанційних курсів з української мови для дітей з окупованих територій
21:24Впродовж грудня 2016 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Києві № 3 продовжував свою роботу у сфері дистанційного навчання з української мови.
Вже традиційно на сайті Центру відкритої освіти було опубліковано по одному уроку з даної дисципліни для 5-11 класів. Всі 9 занять були викладені згідно тем календарно-тематичного планування та адаптовані для самостійної роботи учнів. Кожне з них оxоплює цілу тему і розділ підручника для цілісного засвоєння матеріалу і проведення контролю знань при дистанційному навчанні. Задум авторів курсів полягав у тому, аби посприяти використанню матеріалів тими учнями, які пропустили навчання чи хотіли б поглибити існуючі знання. Опубліковані викладачем української мови та літератури Качан Вікторією Олександрівною матеріали містили як відеопосилання, так і спрямовували на сторінки рекомендованих підручників.
За словами Локального координатора Воротникової Ірини Павлівни, в перший місяць зими вдалося також запустити марафон з підготовки до ЗНО-2017, який передбачає участь випускників в онлайн-тестуванні. Було суттєво підвищено рівень знань і навичок дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях, з української мови та літератури. Водночас, молодших школярів активно готують до складання ДПА.
Проведення онлайн-консультацій, уроків і тестувань мало на меті вирішення наступних завдань:
- підвищення загального рівня знань і навичок школярів;
- забезпечення якісної підготовки учнів до випускних іспитів;
- компенсацію відсутності у школярів нормальних умов для вивчення шкільних предметів.
Всім, хто зацікавлений в участі у таких курсах, рекомендуємо скористатися інформацією, доступною на сайті Центру відкритої освіти, або зв'язатися з нашими колегами, використовуючи контактні дані на персональній сторінці Київського Локального Центру громадянської освіти № 3.
- 25 11.2016Київський Локальний Центр № 3 продовжує дистанційну роботу з дітьми з тимчасово окупованих територій
09:25У листопаді-грудні 2016 р. здійснюється другий етап дистанційної підготовки дітей із «сірої зони» та тимчасово окупованих територій Сходу України до складання ЗНО з української мови і літератури. Допомагатимуть їм у цьому координатор Локального Центру громадянської освіти у м. Києві № 3 Воротникова Ірина Павлівна та вчитель-тьютор Качан Вікторія Олександрівна.
Під час вебінарів школярі не лише повторюватимуть пройдений раніше матеріал, але й надолужуватимуть пропущені з об'єктивних причин навчальні години зі вказаних предметів. Водночас, Skype-консультації посприяють «ефекту присутності» викладача та більш ефективному засвоєнню матеріалу, у порівнянні з самостійним навчанням.
Якщо Ви або Ваші знайомі зацікавлені у такій формі співпраці, то пропонуємо відвідати персональну сторінку нашого осередку у м. Києві та, скориставшись наданими контактними даними, уточнити всі деталі взаємодії у Локального координатора.
- 24 11.2016Завершився осінній етап дистанційних курсів з української мови і літератури для школярів з окупованих територій
23:04Впродовж жовтня-листопада 2016 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Києві № 3 здійснював активну підтримку дітей з тимчасово окупованих теренів України при підготовці до складання ДПА та ЗНО з української мови і літератури.
Під керівництвом викладача Качан Вікторії Олександрівни вирішувались наступні завдання:
- підвищувався загальний рівень знань і навичок школярів;
- забезпечувалась якісна підготовка учнів до випускних іспитів;
- компенсувалась відсутність у школярів нормальних умов для вивчення зазначених вище предметів.
Протягом вказаного відтинку часу, на сайті Центру відкритої освіти було опубліковано по одному уроку з української мови з 5 по 11 клас. Кожен із цих семи уроків був викладений згідно тем календарно-тематичного планування та адаптований для самостійної роботи учнів. Заняття оxоплювали всю тему і розділ певного підручника для цілісного засвоєння матеріалу і зручнішого проведення контролю знань при дистанційному навчанні. Особливу увагу слід приділити тому, що матеріали можуть бути використані учнями, які пропустили навчання чи хотіли б краще засвоїти нові знання. В текстах присутні посилання на відео та сторінки рекомендованих підручників, поради вчителя і, звісно, домашні завдання.
Окрім цього, представниками столичного осередку були створені тести для 5, 9 та 11 класів, а також творчі завдання для дітей з 5-8, 10 класів. Ці висловлювання-есе й мовні квести мають на меті дослідження грамотності підлітків, їхнього вміння мислити і висловлювати власні думки.
Зрештою, Локальним координатором Воротниковою Іриною Павлівною було запущено марафон з підготовки до ЗНО-2017, який передбачає участь випускників в онлайн-тестуванні.
Як наголошують самі організатори проекту, участь у ньому для дітей, які постраждали від війни на Сході України та анексії Криму, є абсолютно безкоштовною. Всі охочі долучитися до занять, завжди можуть зробити це на сайті курсів або ж скориставшись контактними даними Локального Центру на нашому ресурсі.
- 13 10.2016У м. Києві стартували вебінари для дітей з тимчасово окупованих територій
20:40З жовтня 2016 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Києві № 3 запускає вебінари з української мови та літератури для дітей, які постраждали в результаті війни в Україні.
Очільник організації Воротникова Ірина Павлівна запевняє, що відтепер підлітки з тимчасово окупованих територій зможуть дистанційно готуватися до складання ДПА та ЗНО з даного предмету. У школярів з'явиться нагода заповнити «прогалини» у своїх знаннях і надолужити втрачений час завдяки постійним Skype-консультаціям наших спеціалістів та онлайн-матеріалам.
Для всіх, хто зацікавлений у подібній роботі, рекомендуємо зайти на персональну сторінку Локального Центру та зв'язатися з нашою колегою задля уточнення інформації.
А поки зичимо успіхів всім учасникам цього проекту, а також якомога більш плідної підготовки до майбутніх випускних іспитів!
- 04 10.2016Столичні педагоги забезпечать дистанційне навчання для дітей, що проживають у зоні бойових дій
00:00Локальний Центр громадянської освіти у м. Києві № 3 розпочинає восени 2016 р. реалізацію амбітної програми по розбудові ІТ-інфраструктури для проведення онлайн-уроків з математики, фізики, історії України, української мови і літератури. Проект стосуватиметься учнів 5-11 класів, які мешкають у зоні АТО та неконтрольованій території і навчаються на дистанційному екстернаті в СЗШ № 81 нашої столиці.
Справа в тому, що школярам із зони бойових дій не вистачає занять з вище згаданих предметів, що й породжує потенційні труднощі в підготовці до вступних іспитів.
Автор ідеї Воротникова Ірина Павлівна планує у межах навчання:
- включити учнів, які не відвідують навчальні заклади, до онлайн-уроків у СЗШ № 81 м. Києва;
- забезпечити дистанційну підготовку з математики, фізики, історії України та української мови і літератури (вебінари, тестування і контроль знань, організація самостійної роботи учнів, надання відкритих ресурсів до навчання, консультування).
Зрештою, організатори сподіваються, що такий задум дозволить суттєво підвищити рівень знань / навиків визначеної групи дітей, а також забезпечити поступову інтеграцію останніх у навчальний процес в Україні.
- 16 05.2016У м. Києві завершились вебінари з історії України для дітей, що проживають у зоні АТО
22:30Київський Локальний Центр громадянської освіти № 3 завершив цикл вебінарів з історії України для учнів 9-11 класів, що перебувають на тимчасово окупованих територіях. Координатор Воротникова Ірина та вчитель історії Беззуб Юрій провели масштабну роботу зі школярами. Протягом березня-травня 2016 р.:
- Проводились консультації за адресою http://vo.ippo.kubg.edu.ua з історії України.
- Здійснювались заходи по підвищенню рівня знань і навичок учасників.
- Проводилась підготовка учнів до ЗНО зі вказаного предмету.
- Активно застосовувався метод вебінарів (лекцій) з історії України, з подальшим їхнім розміщенням на сайті.
За підсумками занять, було суттєво покращено знання підлітків з минулого України, заповнено прогалини, які існували, а що найважливіше - незважаючи на складну ситуацію в зоні АТО, надано можливість старшокласникам отримати якісну підготовку до ЗНО, з майбутнім вступом у бажані ВНЗ.
- 19 02.2016У м. Києві розпочалися безкоштовні дистанційні курси для дітей, що проживають на тимчасово окупованих територіях
19:56У м. Київ, з ініціативи координатора Локального Центру громадянської освіти № 3 Воротникової Ірини, розпочалася дистанційна підготовка до ЗНО з історії України для школярів, що проживають на тимчасово окупованих територіях. До заходу залучено 20 учнів старших класів, яких навчатиме вчитель вищої категорії Беззуб Юрій Віленович. Як зазначають організатори, такий крок є особливо важливим для дітей, адже зайвий раз доводить, що Україна не збирається від них відмовлятися, а навпаки, робить все можливе для реалізації потенціалу підлітків і їхнього успішного вступу у ВНЗ.
- 22 12.2015Локальний Центр громадянської освіти № 3 відкрився у м. Києві
20:32До проекту «Інтеграція через діалог» вирішили долучитися мешканці столиці. Відтепер Локальний Центр громадянської освіти № 3 діятиме на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Координатором відділення виступає наша колега Воротникова Ірина. Від щирого серця бажаємо їй успішних починань!