Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Офіційно розпочав свою роботу Миколаївський Локальний Центр громадянської освіти № 2

Повернутися назад

З квітня 2018 р. офіційно розпочинає свою роботу Миколаївський Локальний Центр громадянської освіти № 2, що діятиме на базі місцевого Юридичного ліцею. Очільниця осередку Варшавська Майя Юхимівна з кінця 2016 р. співпрацює з Програмою освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Так, її вихованці були запрошені на Восьму (Літню) та Дванадцяту (Літературну) Молодіжні Академії, що проходили у м. Львові та м. Києві відповідно. Окрім цього, ліцеїсти з числа ВПО та родичів воїнів АТО стали активними учасниками «Професійних курсів» і «Цікавих проектів», що відбувалися у межах Програми. Відзначилися вони і як фіналісти літературного (анти)конкурсу «(Не)дитячий погляд на війну».

Раді вітати наших колег у рядах офіційних представників проекту на теренах Миколаївської області, а також зичимо їм успіху у такій непростій, але, безумовно, важливій роботі!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.