Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Онлайн-курс «Цінності людини крізь призму часу та простору» розпочав свою роботу!

Повернутися назад

19.02.2018

Як уже відомо найбільш активним відвідувачам нашого сайту, у новому навчальному семестрі Програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог» вступила у черговий етап свого розвитку. Так, з 16 лютого 2018 р. розпочався перший у серії «Цікавих проектів» під назвою «Цінності людини крізь призму часу та простору». Курс триватиме до кінця місяця. Саме за його результатами буде визначено список запрошених на Тринадцяту (Весняну) Молодіжну Академію у м. Києві, котра відбудеться 16-17 березня 2018 р.

Сьогодні ж, 19 лютого 2018 р., було опубліковано матеріали для першого заняття в межах курсу. Модератор Олеся Скрипник пропонує всім учасникам проекту долучитися до обговорення питальника, котрий буде використано в подальшій роботі. Ознайомитися з ним можна за вкладкою «Матеріали». Знайомство ж та вирішення поточних питань відбуватиметься в «Обговореннях».

Ми ж поки щиро зичимо успіхів як всім причетним до онлайн-курсу, так і тим, хто лише планує до нього приєднатися, а що найважливіше – максимального задоволення від навчання і практичних занять! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.