Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Опитненська ЗОШ І–ІІІ ступенів

Центр освітнього партнерства

Рік заснування навчального закладу: 1991 р.
Адреса: с. Опитне Бахмутського району Донецької області, вул. Шкільна, 4.
Поштовий індекс: 84571.
Тел.: +38 (06274) 49-46-88.
E-mail: opytne_shkola@ukr.net.
Сайт: Відсутній.
Кількість учнів: 120.
Кількість класів: 11.
Кількість учителів: 24.
Чим ми пишаємося: Освітні послуги надають досвідчені педагоги, з яких 9 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 – педагогічне звання «учитель-методист», 2 – педагогічне звання «старший учитель», 6 – нагороджено знаком «Відмінник освіти України». Школа має гарну матеріально-технічну базу, особливо в кабінетах природничо-математичного циклу.

За розробку та впровадження діючої моделі учнівського самоврядування «Школа – наш дім», педагогічний колектив школи посів І місце у Всеукраїнському бліц-конкурсі з виховної роботи, отримав почесну грамоту МОН України.

Втілюються  освітні проекти:

  • прес-клубу з шкільною друкованою газетою «Сім'я та школа»;
  • шкільного музею-клубу Сім'ї «Мій родовід»;
  • Інформаційно-ресурсного центру;
  • навчального клубу «Ерудит»;
  • правового клубу «Феміда»;
  • спортивного клубу «Фортуна»;
  • патріотичного клубу «Пошук»;
  • літературно-музично-театрального клубу «Дивослово»;
  • екологічного клубу «Адоніс»;
  • агрооб'єднання (АГРОШ) «Барвінок»;
  • клубу майстрів «Природа і фантазія»;
  • оздоровчого табору «Сонечко»;
  • профільного клубу «Лідер-фортуна».

Щорічно команда школи є переможцем або призером районного етапу Всеукраїнської предметної олімпіади школярів.

Учні школи є учасниками та переможцями обласних конкурсів «Творча юнь Донбасу», «Красномовна Донеччина», «Донбас – мій рідний край», дипломантами та переможцями обласних науково-практичних конференцій, обласних етапів Всеукраїнської олімпіади школярів з географії, хімії, економіки, екології.

Кононенко Катерина Віталіївна Кононенко
Дата народження:06.04.2004
E-mail:katyakononenko197@gmail.com
Телефон:+380996216948
Розгорнути повний список

Новини Локального Центру

  • 26 06.2017

    15:31
    Сьома Молодіжна Академія очима старшокласників із с. Опитне Донецької області (ФОТО)

    Дуже часто представники Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» зіштовхуються із запитаннями навколишніх: чому ми так часто проводимо Молодіжні Академії саме у м. Києві або м. Львові. Відповідь проста: одна з найважливіших причин, які зумовили трагедію на Сході України, полягала у відсутності адекватних зв'язків між представниками різних регіонів. Не спілкуючись масово між собою, ми сприймали одне одного як чужинців, стаючи сповненими підозр та стереотипів. І основне завдання Програми «Інтеграція через діалог» полягає саме в подоланні цього багаторічного бар'єру між українцями.

    Наскільки це важливо, демонструють факти дружби між нашими учасниками з різних куточків держави та подальшого об'єднання довкола спільних зацікавлень. Як наслідок, кожна наша акція перетворюється на маленьку пригоду для учасників. При чому, як для самих дітей, так і для їхніх наставників. І листи-відгуки від представників ЗОШ І-ІІІ ст. с. Опитне Донецької області, які побували на Сьомій Молодіжній Академії, дозволяють читачу побачити все значення такої подорожі очима підлітка з прифронтових територій:

    Незабутні враження

    Нещодавно нам, трьом учням 10 класу, запропонували поїхати до м. Києва, щоб взяти участь у Молодіжній Академії в рамках проекту «Інтеграція через діалог», презентувавши школу на виставці «Діти і війна». Цей захід був приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Ми відразу погодилися. Все відбувалося у Будинку вчителя, який знаходиться біля пам’ятника М. Грушевському. Ми зареєструвалися, одержали бейджики і почали оформлювати наш стенд. Поснідали в кафе «Олів'є», познайомившись з особливістю шведського столу. Було дуже смачно. Трохи пізніше відбулася виставка. Усі уважно роздивлялися стенди, які потім кожна школа презентувала. Після цього була розважальна програма, де ми їли смаколики, писали свої мрії на повітряних кульках  і випускали їх в небо. 

    Цікавими були виступи учасників Молодіжної Академії, які саме тут, у м. Києві, познайомилися  і  здружилися. Всім учасникам «Інтеграції через діалог» вручили сертифікати та подарунки. Найбільш вражаючою була екскурсія до Верховної Ради України. Не вірилося, що ми ходимо саме там, де вирішуються наші долі, де приймаються закони, обговорюються життєві питання. 

    А перед вечерею ми гуляли по Києву, милуючись дивовижними краєвидами. Це був один незабутній день у столиці України. 

    Кривцова Галина, учениця 10 класу

    Як я їздив до Києва

    Увечері 31 травня я з моїми однокласницями, у супроводі вчителя історії Проценко Ніни Семенівни, відправився на залізничний вокзал м. Костянтинівка для того, щоб поїхати до м. Києва презентувати нашу школу на виставці «Діти і війна», присвяченій Дню захисту дітей. О дев'ятій годині ми сіли у поїзд. Так розпочалася наша подорож, яка тривала всього два дні. Київ відразу вразив мене своєю багатолюдністю та різнокольоровими великими будинками. З київського вокзалу ми поїхали на метро, робили все швидко, тому що нам потрібно було встигнути до Будинку вчителя на реєстрацію, щоб представляти свій стенд з фотокартками, які ми привезли із собою. Після презентації була розважальна програма. Нам дали кульки з газом, на яких нам потрібно було написати своє бажання та випустити у небо. Також ми одержали солодкі подарунки. Велике враження на мене справила екскурсія до Верховної Ради, ти ніби побував на телебаченні. 

    Це була дуже захоплююча подорож. Мені сподобалася наша столиця, хочеться ще повернутися туди або навіть жити там. 

    Єщенко Павло, учень 10 класу

    Екскурсія до Верховної Ради України

    Першого червня ми, 10-тикласники Опитненської загальноосвітньої школи, відвідали м. Київ у рамках проекту «Інтеграція через діалог». За програмою ми побували у Київському міському будинку учителя, де відбулась конференція, на якій ми мали змогу познайомитися з представниками цього проекту. А також побували у Верховній Раді України. 

    Верховна Рада – парламент української держави, місце, де було проголошено незалежність України. Нам дуже пощастило, що ми побували в ній. Адже крім того, що вона являє собою робоче місце наших депутатів, це ще і музей становлення держави. Споруда була збудована в 1939 р. і реставрована після років Другої світової війни. На 2-му поверсі розташована картина «Державоутворення». Це алегоричне зображення створення держави Україна. В основі сюжету картини – події 24 серпня 1991 р. Того історичного дня 350 депутатів проголосували за незалежність України, після чого до сесійної зали внесли Державний Прапор, який і досі зберігається в будівлі як реліквія. 

    Так, під враженнями побаченого, ми ще погуляли по вулицях столиці і відправились додому.          

    Савченко Альбіна, учениця 10 класу

    Один незабутній день в Києві

    Ми були дуже приємно вражені, коли отримали запрошення взяти участь в заходах Сьомої Молодіжної академії до Міжнародного дня захисту дітей. По-перше, це можливість побувати в столиці нашої держави, познайомитися і налагодити співпрацю з нашими ровесниками з інших регіонів України, по-друге, показати дійсність, в якій ми проживаємо та ще раз загострити увагу на проблемах, пов'язаних з АТО. І наші сподівання справдилися на всі сто відсотків, і навіть більше. 

    Ще з вікон потягу нас вразила величність монументу Батьківщини-Матері та краса соборів і церков Києво-Печерської лаври на Київських горах. Далі нас гостинно вітали в Міському будинку вчителя. Неймовірні враження та спогади залишив цікавий флешмоб на площі біля пам'ятника М. Грушевському у вигляді безлічі яскравих парасольок в акції «Парасолька над дитиною», які тримали  над нами перехожі, символізуючи наш захист від негод, і сотня різнокольорових кульок, які ми випустили в небо, загадуючи бажання, і цікаве спілкування з новими друзями.

    Дуже хотілося зацікавити всіх нашою фотопрезентацією до виставки «Діти та війна», при цьому ми з інтересом знайомилися з презентаціями інших шкіл. Дуже сподобався фотопроект волонтера Ірини Крамаренко з м. Попасної «За межами наших вікон: діти і конфлікт». Ми залюбки підспівували Софії Поліщук, вивчаючи слова нової пісні та рухи нового танцю. Ми вважаємо, що така загальна атмосфера сприяє подальшій ефективній інтеграції дітей з різних куточків країни. 

    Не менш цікавою стала екскурсія до Верховної Ради України, діяльність якої ми бачили лише по телевізору. Не вірилося, що ми перебуваємо саме в тому місці, де було проголошено незалежність України, де депутатами обговорюються важливі життєві питання та приймаються закони нашої держави. 

    Нам, звісно, дуже сподобалися смаколики, якими пригощали організатори проекту. 

    Хочемо висловити велику подяку всім організаторам цього проекту. Особливо, подякувати Петру Кензьору та Олесі Скрипник, якими проведена величезна робота з організаційних питань. 

    Сподіваємося на подальшу дієву співпрацю.

    Проценко Ніна Семенівна, Локальний координатор

    У свою чергу, дякуємо нашим новим друзям за настільки приємні слова і сподіваємося, що співпраця з навчальними закладами Донецької та Луганської областей і в майбутньому ставатиме приводом для виключно позитивних емоцій! 

    Опитненська ЗОШ І–ІІІ ступенів