Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Під час Молодіжної Академії у м. Києві відбудеться презентація соціальних плакатів до Міжнародного дня захисту дітей (ФОТО)

Повернутися назад

1 червня 2017 р., в рамках Сьомої Молодіжної Академії, біля Київського міського будинку учителя відбудеться презентація соціальних плакатів, приурочених до Міжнародного дня захисту дітей. Автором робіт стала учасниця Молодіжної команди Програми «Інтеграція через діалог», координатор Харківського Локального Центру громадянської освіти № 3 Анастасія Хміль.

Дівчина сама є переселенкою з м. Луганська, а тому прекрасно розуміє біль своїх однолітків, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. За свідченням нашої колеги, вона вирішила наочно продемонструвати навколишнім проблему порушення прав дітей у зв'язку з війною, особливо на тимчасово непідконтрольних територіях України. І розуміння суспільством трагедії неповнолітніх здатне стати першим кроком до реальної допомоги останнім.

Вхід на захід, який розпочнеться об 11:00 год., вільний. Поки ж пропонуємо всім охочим ознайомитися з деякими роботами нижче.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.