Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Представники Петропавлівської СШ № 2 розповіли про свої враження від Сьомої Молодіжної Академії (ФОТО)

Повернутися назад

Не встигла завершитись Сьома Молодіжна Академія, яка проходила в м. Києві 31 травня – 1 червня 2017 р., як з'явилися перші відгуки її безпосередніх учасників. Сьогодні ми хотіли би поділитися враженнями педагога-організатора Петропавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Бойко Ганни Сергіївни, навчальний заклад якої бере участь у Програмі освітнього партнерства проекту «Інтеграція через діалог». Далі наводимо її слова без змін:

«В рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», 1 червня 2017 р. у м. Києві відбувся захід, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Організаторами виступили Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» і громадська організація «Новий Донбас». Згадані активісти прагнуть створити свято для дітей та об'єднати молодь зі Сходу та Заходу країни.

Столицю України відвідали також троє учнів 10 класу Петропавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2У рамках Молодіжної Академії, діти були сформовані у команди. Вони питали у перехожих різних вікових категорій, про що ті мріяли у дитинстві, після чого аналізували отримані результати.

На площі перед Київським міським будинком учителя була представлена виставка «Те, про що важко сказати...» й арт-експозиція «Діти та війна» (авторами яких стали школярі, що живуть поруч з лінією зіткнення). Далі за програмою діти танцювали з різнобарвними парасольками, відпускали повітряні кульки в небо та загадували бажання. А потім усіх учасників пригостили солодощами. Під час фінальних урочистостей учасникам заходу були вручені сертифікати від керівників проекту.

Мабуть, усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України. Проте, далеко не всім доводилось там побувати. У наших дітей була можливість побачити все на власні очі. 

Першим етапом нашого знайомства з будівлею парламенту були масивні сходи, якими депутати підіймаються до сесійних приміщень. Екскурсовод розповіла дещо з історії цього приміщення, і ми піднялися на другий поверх, де змогли побачити картину «Державотворення» художника Олексія Кулакова. На ній були зображені не лише сучасні політичні діячі, а й такі постаті як княгиня Ольга, Володимир Мономах, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа та інші. Далі нас завели до головної сесійної зали, де і працюють депутати, визначаючи долю країни. Нам розповіли багато цікавих фактів про дане приміщення, також повідомили про порядок розсаджування депутатів і про зміни, які відбувалися у цій залі з плином часу. Наприкінці екскурсії учні нашої школи подарували представникам установи державний прапор від дітей м. Станиця-Луганська

Учні та вчителі нашої школи дуже вдячні за ті враження, що подарували нам керівники проекту «Інтеграція через діалог», організувавши для учасників Молодіжної Академії настільки теплий прийом і цікаві заходи».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.