Четвер, 10 травня 2018 р., стане черговою помітною датою в історії Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». Саме тоді розпочне свою роботу П'ятнадцята Молодіжна Академія у м. Львові, як черговий приклад співпраці Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» і Національного університету «Львівська політехніка» у сфері історичних досліджень та інтеграції молоді з різних куточків України.
Характерно, що зустріч є об'єднавчою фінальною частиною одразу двох проектів: щорічного конкурсу історичних досліджень «SOS – Історична пам'ятка» від кафедри Історії, музеєзнавства та культурної спадщини (ІМКС) НУ «ЛП» та онлайн-курсу «Наша історія – наш бренд», що проводився для цільових груп Програми координатором Локальних Центрів Олесею Скрипник, а також нашими Асистентами Крістіною Шаповаловою, Юлією Гедз і Богданою Москаль.
Фіналісти обох конкурсів зустрінуться разом та проведуть два насичені подіями дні у галицькій «столиці», отримавши змогу як представити власні дослідження широкому загалу, так і здобути нові знання й практичні навички у сфері історичного брендування. І допоможуть їм у цьому визнані фахівці: Андрій Салюк, Роман Кузьмин, Іван Хома, Юлія Курдина та багато інших, які проведуть для учасників нестандартні екскурсії та прочитають тематичні лекції. Саме командна робота над перетворенням Львівської політехніки на справжній «бренд» м. Львова й України допоможе підліткам виявити всі «підводні камені» такої роботи та ефективно реалізувати її на місцях, перетворюючи досі маловідомі пересічним туристам міста і села на нові пункти «паломництва» мандрівників.
Як виглядатиме така робота, які активності передбачені для юних дослідників та де відбудеться презентація спільної роботи – у Програмі П'ятнадцятої Молодіжної Академії, яку ми публікуємо нижче. Вхід вільний!
Коментарі