Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Сьогодні у м. Львові стартує Одинадцята Молодіжна Академія, в межах проекту «Інтеграція через діалог» (ПРОГРАМА)

Повернутися назад

13.12.2017

Впродовж 14-16 грудня 2017 р. Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» проводитиме у м. Львові Одинадцяту Молодіжну Академію в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог»

Учасниками нового заходу стануть діти з прифронтових районівм. Авдіївки, м. Маріуполя, м. Сєвєродонецька та м. Щастя). Долучаться до наших гостей їхні однолітки з НВК «Школа-садок № 38 м. Львова». Зазначена конференція проходитиме під гаслом: «Подорожі. Комунікація. Інтеграція».

Впродовж трьох днів підлітки дізнаватимуться про особливості східних і західних регіонів України, отримають можливість пізнати історію м. Львова і його культурне різноманіття, а також проведуть дослідницьку роботу під керівництвом Молодіжної команди проекту – безпосередніх учасників конференції "EUSTORY Next Generation Summit 2017", що проходила 6-10 жовтня 2017 р. у м. Берліні. Що являє собою згадана міжнародна акція, якою є її специфіка та що потрібно зробити, аби самим долучитися до подібних заходів – до уваги учасників зустрічі і вчителів з прифронтових шкіл України вже цього тижня. 

Для зручності гостей і зацікавлених осіб, публікуємо саму Програму Одинадцятої Молодіжної Академії. Сподіваємося, що перелічені у ній активності по-новому відкриють для учасників світ подорожей та можливості, які останні відкривають, а також подарують незабутні враження від перебування у «столиці» Галичини. =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.