Сергіївська ЗОШ І–ІІІ ступенів
Центр освітнього партнерства
Рік заснування навчального закладу: 1972 р.
Адреса: с. Сергіївка Слов'янського району Донецької області, вул. Нова, 1.
Поштовий індекс: 84186.
Тел.: +38 (099) 012-67-38.
E-mail: miro6ni4enko@i.ua.
Сайт: Відсутній.
Кількість учнів: 140.
Кількість класів: 11.
Кількість учителів: 20.
Чим ми пишаємося: Успіхами сільської школи, адже випустили за останні 10 років 9 медалістів (7 – золотих і 2 – срібних), які підтвердили свої знання на ЗНО та навчаються у престижних ВНЗ м. Києва і м. Харкова. Окрім цього, помітними є спортивні успіхи легкоатлетичної команди, яка на всіх змаганнях займає призові місця.
Особливим приводом для гордості є рівень виховної роботи: учні школи завжди були активними учасниками різноманітних акцій («Діти – дітям», «Квітка для солдата») і конкурсів («Україна очима дітей»). Школярі стали переможцями на фестивалі «Ой, хто-хто Миколая любить...». Відзначився колектив навчального закладу і під час Всеукраїнській акції «Додай читання».
Навчаюсь в 9 класі. Відвідую театральний та танцювальний гуртки. Займаюся вокалом. Я є переможцем багатьох районних конкурсів та олімпіад. Перемогла в конкурсі з декоративно-ужиткового мистецтва ( вишивка стрічками).
Навчаюсь у 8 класі
Координатор Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Слов'янської районної ради Донецької області.
Новини Локального Центру
- 08 06.2017Старшокласники Сергіївської ЗОШ поділилися своїм досвідом знайомства з проектом «Інтеграція через діалог»
21:46Враховуючи велику кількість учасників Сьомої Молодіжної Академії, котра була приурочена до Міжнародного дня захисту дітей, ми вирішили опублікувати частину відгуків підлітків щодо мандрівки. Цього разу публікуємо текст старшокласників Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Слов'янської районної ради Донецької області:
«Поїздка до м. Києва в рамках проекту «Інтеграція через діалог» запам'ятається нам надовго. Час пролетів непомітно, бо програма дня була різноманітною, змістовною, насиченою цікавими заходами. Організатори подбали про кожну хвилину нашого перебування на Молодіжній Академії. Ми вражені художнім вирішенням мобільної експозиції «Те, про що важко сказати...», яка показала прагнення дітей Сходу і Заходу жити в мирі. Автори цих робіт – наші ровесники з числа переселенців. Зачепила за живе фотовиставка «За межами наших вікон: діти і конфлікт», яка ще раз довела, що дитинство і війна – поняття несумісні.
Особливі емоції викликала екскурсія до будівлі Верховної Ради України. Йдучи її коридорами, перебуваючи в ложі для гостей, ми, молоде покоління, на деякий час відчули свою причетність до державних справ, відповідальність за майбутнє.
Легкість, доступність інформації, чудовий настрій панували протягом всього дня. Ми залишились задоволеними почутим і побаченим, отримали масу позитивних емоцій. Ця поїздка відкрила нові горизонти для спілкування з ровесниками. Нам хочеться бути схожими на лідерів Молодіжної Академії, які мають активну життєву позицію, створюють медіапроекти, що допомагають молодим людям адаптуватися до сучасних умов життя. Нам хочеться сподіватися, що ми ще будемо зустрічатися, і ця поїздка – не остання.
Вдячні організаторам за подарунки, професійний підхід, креативність, відданість дітям, гостинність, радість спілкування. Завдяки Програмі «Інтеграція через діалог», ми ментально подорослішали і навіть здружилися з іншими учасниками. Так не хотілося розлучатися, що прощалися ми часто зі сльозами на очах. Ця подорож до столиці була для нас першою, але такою пам'ятною і сповненою вражень...
Бажаємо всім оптимізму, миру, здоров'я і нових зустрічей! Все було СУПЕР!»