Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Слова прощання, а чи готовність до нових викликів: у м. Києві урочисто завершилася Фінальна Молодіжна Академія (ФОТО)

Повернутися назад

01.06.2018

На 1 червня 2018 р. припав завершальний день Фінальної Молодіжної Академії. Вже об 11:00 год. юні учасники заходу побували на екскурсії до будівлі Верховної Ради України, де отримали змогу ознайомитися з історією створення комплексу та особливостями діяльності законодавчого органу влади в нашій державі. Приємним бонусом для дітей стала можливість поспілкуватися з журналістами ТРК «Україна» і розповісти про власні враження від побаченого.

Післяобідня пора була повністю присвячена урочистій частині заходу – Молодіжному форуму «Інтеграція через діалог». Керівник Програми Петро Іванович Кендзьор поділився з присутніми власними спогадами з життя проекту, його первісними цілями і досягнутими за 2,5 роки результатами. Значну увагу приділив він також виступам своїх колег: представниці партнерської ГО «УМНІЦ» Лариси Володимирівни Колесник, координатора Локальних Центрів Олесі Скрипник, керівника Інформаційного відділу Тараса Олексина та Локального координатора Наталії Михайлівни Голосової, які розповіли про статистику «Інтеграції…», а також специфіку її зв'язків з громадськістю і роботи з дітьми.

Очільники ж Сєвєродонецького та Бахмутського Локальних Центрів громадянської освіти Галина Анатоліївна Кравченко і Володимир Лукич Сутковий поділилися власними спостереженнями щодо проблем і перспективних напрямів роботи з цільовими групами у Луганській і Донецькій областях відповідно.

Яскравим показником значення Програми у сучасному житті України стала присутність головного спеціаліста Міністерства освіти та науки України Раїси Іванівни Євтушенко та віце-президента Національної академії педагогічних наук України Олега Михайловича Топузова. Останні привітали юних і дорослих учасників проекту з його результатами, а також висвітили проблематику подолання наслідків війни на Сході України в межах власних відомств.

Приємним сюрпризом для більшості організаторів та учасників стала презентація членами Молодіжної команди проекту під керівництвом Асі Радько прощального відеоролика «Історія нашої "Інтеграції…"», який змусив багатьох присутніх щиро сміятися, а в окремих випадках – і плакати. Підсумував він і те, що й так витало у повітрі: підходить до завершення частинка життя кожного з нас. Втім, цей рубіж стає й можливістю для висновків і спроб відшукати нові сенси.

Після вступної частини, діти отримали змогу представити власні розробки щодо об'єднання українського суспільства. Проекти виявилися абсолютно різними за своєю тематикою: «Музей новітньої історії України» був присвячений вшануванню пам’яті всіх загиблих на Сході України, "City Quest" мав на меті зробити вивчення історії по-справжньому цікавим і ненав'язливим, а автори ідей "Green Fest" та "Art-Boom" прагнули вирішити екологічні проблеми і допомогти творчій молоді у реалізації власних талантів. Попри різнобій задумів, Наталія Михайлівна Голосова та Петро Іванович Кендзьор відзначили креативність підходу учасників та затребуваність активної громадянської позиції у сучасних умовах. У свою чергу, присутні на заході Локальні координатори та партнери проекту отримали змогу оцінити рівень популярності подібних проектів серед молоді та навіть обрати частину з них за основу для власних ініціатив.

Завершився ж день урочистим врученням всім присутнім сувенірної продукції від Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» – рюкзаків та брелоків із символікою «Інтеграції через діалог». Спільно з презентованими напередодні примірниками книги «(Не)дитячий погляд на війну», вони надають можливість залишити приємний слід у пам'яті учасників про проект, нагадуючи їм, що відтепер саме вони є справжнім уособленням його ідей та цінностей.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.