Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Цінності та їхня роль у питанні об'єднання суспільства: як у столиці завершилася Тринадцята Молодіжна Академія (ФОТО)

Повернутися назад

17.03.2018

Фінальний день Тринадцятої (Весняної) Молодіжної Академії припав на суботу, 17 березня 2018 р. Як і було заплановано, учнів та дорослих очікувала різна програма: якщо педагоги взяли участь у «круглому столі» з Наталією Михайлівною Голосовою, присвяченому «мові ворожнечі» та проблемам психоаналізу підлітків, котрі постраждали від збройного конфлікту на Сході України, то самі школярі у складі 6 команд продовжили роботу над презентаціями обраних напередодні цінностей. Серед таких виявилися:

  • «сім'я»;
  • «свобода»;
  • «відповідальність»;
  • «саморозвиток»;
  • «лідерство»;
  • «толерантність».

У виконанні згаданого завдання учням допомагали: координатор Локальних Центрів Програми «Інтеграція через діалог» Олеся Скрипник, керівник Інформаційного відділу проекту Тарас Олексин та учасник Молодіжної команди Віктор Лємєшкін.

Після заняття всіх охочих з числа учасників очікувала екскурсія у виконанні Тараса Олексина та Віктора Лємєшкіна вул. Хрещатик, Майданом Незалежності, урядовим кварталом м. Києва, Софіївською площею та вул. Володимирською. Попри незвично морозну погоду, група новоспечених «туристів» успішно подолала маршрут і, хочеться вірити, поповнила власний багаж знань цікавою інформацією про минуле й сьогодення української столиці.

Вже після прогулянки, о 16:00 год учнівські команди отримали змогу презентувати публіці свої роботи на території відкритого простору "INVERIA". Кожна група абсолютно по-іншому підійшла до реалізації цього завдання: частина використовувала малюнки, інші – «хмаринки» асоціацій з певною цінністю, а дехто вмістив на плакаті повноцінну історію. Окремі питання, порушені у виступах, ставали приводом для палких дискусій з аудиторією, що, у свою чергу, лише допомагало учасникам по-новому подивитися на власні уявлення і стереотипи щодо цінностей та їхнього значення в житті людини.

Завершилася Молодіжна Академія не лише врученням сертифікатів і подарунків від організаторів, але й підбиттям підсумків зустрічі у виконанні Наталії Михайлівни Голосової. Остання наголосила присутнім на ролі цінностей у справі пошуку сенсів кожною людиною, а що не менш важливо – у питанні об'єднання українців і побудови ними по-справжньому оновленого суспільства. Зрештою, онлайн-курс Олесі Скрипник та сам захід і стали черговими маленькими кроками до втілення цієї мети.

Коментарі

Дякую за досвід та можливість поспілкуватись з однолітками з різних куточків України

Цикунков Сергій
Дата народження:22.10.2002
E-mail:Приховано
Телефон:+380932024856
Розташування:Дніпропетровська область, Марганець
Коротко про себе:

Маю активну громадянську позицію, захоплююсь проектами

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.