Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Харкові відбулося представлення «Молодіжного Центру» на «Великій раді старшокласників» (ФОТО)

Повернутися назад

5 жовтня 2016 р., за ініціативою Харківської міської організації учнівського самоврядування, на базі Харківської ЗОШ № 70 було проведено щорічний Форум учнівської молоді міста «Велика рада старшокласників», де був представлений Локальний центр громадянської освіти №3 «Молодіжний Центр».

На коворкінг-майданчику Локальний координатор Хміль Анастасія та учасники осередку Решетняк Аліса і Кононова Марія розповіли всім присутнім про основні напрями роботи Центру та поділилися враженням від участі в Літніх Молодіжних Академіях у м. Києві та м. Львові.

Закінчився захід святковим флешмобом «Рука до руки», у якому взяли участь усі учасники «Великої ради старшокласників».

Як зазначають самі організатори, сама робота Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 3 «Молодіжний Центр» буде проводитись у напрямку інтеграційної та освітньої допомоги. Дітям буде надана можливість отримати нові навички, знання, досвід, зв'язки, резюме, однодумців, спілкування та задоволення від життя. Центром здійснюватимуться безкоштовні консультації з підготовки до ЗНО. Окрім цього, спільно з іншими молодіжними об'єднаннями м. Харкова будуть проводитися заходи різного рівня для організації якісного культурного дозвілля дітей.

В рамках інформаційної кампанії, активісти використовують групу у соціальній мережі «ВКонтакті», куди й запрошують долучитися всіх охочих.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.