Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Київ відбувся методичний семінар для партнерів проекту «Інтеграція через діалог» (ФОТО)

Повернутися назад

05.04.2017

У рамках проекту «Інтеграція через діалог. Програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму» 4 квітня 2017 року у Київському міському будинку учителя відбувся методичний семінар для педагогів з навчальних закладів, розташованих на лінії збройного зіткнення у східних областях України.

Паралельно зі семінаром проходила п'ята Молодіжна Академія проекту, в якій взяли участь старшокласники з Бахмута, Києва, Львова та Сєвєродонецька. Програми заходів були насиченими і цікавими.

На першій сесії методичного семінару Кендзьор Петро Іванович, координатор «Інтергації через діалог», представив учасникам проект, розповів про мету, напрями роботи, цільові групи, діяльність упродовж першого року реалізації тощо.

Своїм досвідом співпраці у рамках Програми поділилися: Сутковий Володимир Лукич, Координатор Локального Центру в м. Бахмут, Богінська Лариса Петрівна, Координаторка Локального Центру в м. Біла Церква та Шумякова Надія Василівна, Координаторка Локального Центру №4 у м. Київ.

Потім слово взяли представники загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих у населених пунктах на лінії зіткнення. Вони розповіли про особливості шкільного життя, організацію навчання та дозвілля учнів, участь їхніх шкіл в українських та закордонних гуманітарних проектах. Педагоги наголосили на важливості інтеграції школярів в українське суспільство через співпрацю з освітніми закладами з інших областей, організацію учнівських поїздок в різні куточки України тощо.

Друга сесія методичного семінару була присвячена можливостям співпраці шкіл з населених пунктів на лінії  зіткнення у рамках проекту «Інтеграція через діалог». Зокрема, Кендзьор Петро представив програму міжшкільного партнерства, що передбачає залучення до роботи над спільними проектами шкіл зі східних областей та інших регіонів України.

Голова ГО «Новий Донбас» Артюгіна Лариса Михайлівна розповіла про своє бачення школи як комунікаційного центру, що залучає й інші ресурси місцевої громади.

Качан Вікторія Олександрівна, авторка бізнес-курсу «Я  підприємець», представила можливості та переваги дистанційного навчання на перспективних на ринку праці спеціальностях. Учасники семінару дізналися, як мотивувати та підтримувати інтерес учнів до здобуття професійної освіти в режимі онлайн.

Потім слово взяла вчителька історії та правознавства СЗШ №250 м. Київ Ситник Елла Василівна. Вона запропонувала свій варіант організації партнерства шкіл з різних регіонів України, тривалість якого розрахована на цілий навчальний рік.

Під час подальшої дискусії учасники семінару запропонували своє бачення можливостей налагодження міжшкільного партнерства, погодилися щодо важливості обміну досвідом, ознайомлення з традиціями різних регіонів України задля збагачення світогляду школярів.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.