Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У школах Донецької області правоохоронці проведуть заняття щодо обережного поводження з вибухонебезпечними предметами (ФОТО)

Повернутися назад

21.08.2016

За період бойових дій, на підконтрольній Україні частині Донецької області загинуло 50 дітей, а 140 були поранені. З них 2 загинуло, а 6 були травмовані внаслідок необережного поводження зі знайденими вибухонебезпечними предметами. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції ІІІ рангу В'ячеслав Аброськін.

У «червоній зоні», за його словами, перебувають 63 населених пункти, 37 шкіл та понад 21,5 тис. дітей. В зоні найбільшого ризику – Гранітне, Чермалик, Малик, Старогнатівка, Красногорівка, Мар'їнка, Торецьке, Авдіївка, Світлодарськ, Луганське, Миронівський. Вже третій рік поспіль мирні жителі прифронтових населених пунктів, дорослі та діти, живуть під постійними обстрілами бойовиків.

Автор допису повідомив, що напередодні 1 вересня буде ініційовано проведення обласної конференції зі вчителями прифронтових шкіл. Тема – безпека дітей під час навчального процесу. Минулорічні заняття на цю тему надали хороший результат. Ось чому ГУ НП готове надати своїх підлеглих для таких зустрічей.

Цікавою видається також обіцянка генерала закріпити за кожною школою групу співробітників Національної поліції. Перед початком навчального року, правоохоронці разом із працівниками МНС додатково перевірять територію кожної школи на наявність вибухонебезпечних предметів. Вже зараз готуються пам'ятки для дітей про їхні дії у випадку нестандартної ситуації – при віднайденні вибухонебезпечних предметів, про правила дорожнього руху та на інші теми ювенальної превенції.

Окремо стоїть питання про соціальний захист дітей, які живуть на лінії бойових дій. Їхні батьки, в більшості випадків, не мають постійної роботи, зібрати дитину в школу для них вкрай проблемно. Виживають вони за рахунок гуманітарної допомоги. В'ячеслав Аброськін додав, що звернувся до народних депутатів з проханням розробки законопроекту для надання допомоги таким дітям. Відгукнулись, за його словами, Артур Герасімов та Олег Недава. Ось чому можна вже зовсім скоро розраховувати на те, що підготований законопроект буде зареєстровано у Верховній Раді України.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.