Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники Дванадцятої Молодіжної Академії стали гостями прес-центру «УНІАН» (ФОТО, ВІДЕО)

Повернутися назад

26.01.2018

26 січня 2018 р. у м. Києві розпочалася Дванадцята Молодіжна Академія, організована Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Учасниками згаданого заходу стали 32 фіналісти літературного (анти)конкурсу «(Не)дитячий погляд на війну». З огляду на особливості відбору кандидатів, географія Молодіжної Академії стала особливо широкою: мова йшла про підлітків з смт. Асканія-Нова, м. Бахмута, м. Зборова, м. Лисичанська, м. Львова, м. Києвам. Маріуполя, м. Миколаєва, с. Новгородського, смт. Опитного, с. Сергіївки, м. Сєвєродонецька, м. Торецька, м. Харкова, м. Щастя і навіть тимчасово окупованого м. Луганська.

Вже на урочистому відкритті, що проходило у конференц-залі готелю «Турист», координатор проекту Петро Іванович Кендзьор розповів присутнім про роль майбутнього збірника у формуванні світогляду та сутності принципово нового українського суспільства. Зазначив він і те, наскільки важливо представникам цільових груп «Інтеграції через діалог» навчитися спрямовувати власний письменницький талант у продуктивне русло, грамотно формулювати свої думки, а що навіть більш важливо – відокремлювати правду від вимислу у сучасному інформаційному просторі. Базові навички такого характеру організатори і вирішили сформувати у школярів з допомогою ряду тренінгів на тему журналістики, об'єднаних під назвою «У світі медіа. Історія, яку створюємо ми».

Модератором воркшопів для молоді став керівник Інформаційного відділу Програми Тарас Олексин, який, після інтерактивного знайомства поміж собою «ветеранів» Молодіжних Академій і нових учасників, поспілкувався з фіналістами (анти)конкурсу на тему структури збірника «(Не)дитячий погляд на війну», його філософії і майбутнього. Тоді ж відбувся і розподіл присутніх на 5 команд, котрі очолили представники Молодіжної команди Віктор Лємєшкін, Марія Яценко та Олександр Касьяненко, Адміністратор Локальних Центрів Олеся Скрипник і сам тренер.

Вже на наступному заході під назвою «Редакційна кухня» підлітки проаналізували різновиди сучасних ЗМІ, їхні переваги, недоліки й труднощі на сучасному етапі, а також дізналися про завдання, що стоятиме перед ними – використовуючи свої вміння, смаки та наявні приклади, спробувати створити макет власного видання. Робота, як відомо, вкрай непроста. Саме тому організатори й учасники вирішили звернутися за допомогою до професіоналів, завітавши в гості до прес-центру «УНІАН» – Українського незалежного інформаційного агентства новин.

Саме тут гості Молодіжної Академії стали свідками справжньої прес-конференції представників ВА «Нова Доба» Петра Івановича Кендзьора, Олесі Скрипник і Тараса Олексина, що відбувалася у прямому ефірі. Останні розповіли глядачам про особливості проекту «Інтеграція через діалог», його історію, здобутки та плани авторів на майбутнє. Водночас, були надані відповіді на запитання присутніх на заході журналістів з різних видань.

Друга частина гостин виявилася менш формальною, адже голова прес-центру Ірина Головатенко вирішила зробити для школярів сюрприз. Журналістка познайомила дітей і вчителів зі студією, історією «УНІАН» та численними експонатами музею організації. По-справжньому цікавою стала зустріч присутніх з шеф-редактором Тетяною Урбанською та фотографом Олександром Синицею, присвячена історіям їхнього успіху та поглядам на професійне майбутнє. Як було сказано під час інтерв'ю, формальний диплом про освіту не впливає на рівень професійності журналіста. Головне ж у цій роботі (як і в інших) – бажання постійно вдосконалюватися та постійно перебувати у круговерті подій.

Ще одним сюрпризом стали імпровізовані прес-конференції, котрі мали навчити учнів правильно поводитись у ролі запрошених осіб і журналістів. За словами самої Ірини Головатенко, вона була вражена акторською майстерністю учасників, які за лічені хвилини вміло перевтілювалися в «екстрасенсів», «міністрів», знаменитих футболістів, хореографів та допитливих кореспондентів.

Завершився ж цей насичений подіями день численними подарунками для гостей і спільними з організаторами прогулянками вечірньою українською столицею.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.