Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники «Інтеграції через діалог» виступили на "EUSTORY Next Generation Summit 2017" (ВІДЕО)

Повернутися назад

10.10.2017

Впродовж 6-10 жовтня 2017 р. у м. Берліні відбувалася конференція "EUSTORY Next Generation Summit 2017", на яку з'їхалася молодь з понад 20 країн Європи. Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» виступила співорганізатором заходу. 

У складі вітчизняної делегації опинилися представники Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». Троє з них (Анастасія Ліннік, Валерія Ритова та Анастасія Хміль) на даний момент входять до так званої Молодіжної команди проекту. 

Підсумком роботи понад сотні учасників стали презентації 6 команд. Представляємо вашій увазі виступ представників секції "Resist Violence – An Artistic Journey through Past and Present Europe" («Протистояння насильству – мистецька подорож крізь минулу та сучасну Європу»)

Особливістю цього спектаклю стало не лише приділення підлітками уваги такій актуальній для сьогодення проблематиці насильства, але й демонстрація всім гостям урочистої фінальної частини конференції світлин з арт-проекту «Те, про що важко сказати...», творцями якого стали діти з числа ВПО та родичів воїнів АТО у серпні 2016 р. 

Як виглядав спектакль, якою була атмосфера заходу і як відреагували присутні на вихід арт-проекту наших учасників на по-справжньому міжнародний рівень – дивіться у запропонованому відео:

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.