Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

В «Українському кризовому медіа-центрі» відбулася презентація флешмобу «Діалоги з друзями» (ФОТО, ВІДЕО)

Повернутися назад

25.04.2017

25 квітня 2017 р. в «Українському кризовому медіа-центрі» пройшла прес-конференція, присвячена запуску флешмобу «Діалоги з друзями», що відбувається в рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», у співпраці з громадською організацією «Новий Донбас»

За задумом авторів, такий проект надасть змогу молоді з числа переселенців чи з тимчасово окупованих територій відчути єдність зі своїми однолітками з усієї України через кіномистецтво. «Ми хочемо, щоб діти засобами кінематографу почали говорити один з одним, незалежно від того, де вони живуть, і в якій ситуації зараз знаходяться», – зазначила під час прес-брифінгу Лариса Артюгіна, керівник громадської організації «Новий Донбас», кінорежисер, громадський активіст, викладач.

У свою чергу, Тарас Олексин, Адміністратор онлайн-складової проекту «Інтеграція через діалог», розповів, що Програма реалізується Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» ще з грудня 2015 р. «Ми бажаємо створити з допомогою флешмобу своєрідний майданчик, завдяки якому діти могли би висловитись, а в результаті – усвідомити, що вони не є самотніми», – зауважив він.

Райан Гріст, представник "International Alert" в Україні, додав: «Процес миротворчості полягає у підвищенні рівня поваги між людьми і в толерантному ставленні підлітків один до одного».

Учасники Молодіжної команди проекту – Олександр Касьяненко з м. Свердловська та Віктор Лємєшкін з м. Алчевська – акцентували увагу на тому, що діти з прифронтових або тимчасово окупованих територій нічим не відрізняються від однолітків з м. Києва або з м. Львова.

Дедлайн подачі відеоробіт – 10 травня 2017 р. «Ми розіслали інформацію про конкурс директорам шкіл прифронтових зон Донецької та Луганської областей», – розповіла Анна Корж, режисер, волонтер, менеджер проекту «Діалоги з друзями». Сторінки останнього є у Facebook та ВКонтакті. Для участі потрібно зняти та розмістити відео у соціальних мережах під хештегом #Діалоги_з_друзями. В ролику необхідно розповісти про товариша, з яким розлучила або ж звела війна. Після цього – заповнити анкету у відповідному розділі сайту, вказавши у ній посилання на готову відеороботу.

Автори найкращих відеозвернень будуть запрошені 31 травня – 1 червня 2017 р. на майстер-класи з відеозйомки і монтажу від команди режисера Лариси Артюгіної, що відбуватимуться у рамках Шостої Молодіжної Академії у м. Києві. У червні 2017 р. запланована зйомка соціальних роликів за сценаріями молодих режисерів.

Як проходила прес-конференція, пропонуємо переглянути нижче:

 

Джерело: «Український кризовий медіа-центр».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.