Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

ВА «Нова Доба» долучилася до «літературної допомоги» для юних читачів м. Бахмута (ФОТО)

Повернутися назад

17 квітня 2018 р. шкільна бібліотека Бахмутського НВК № 11 Донецької області, що є учасником проекту «Інтеграція через діалог», отримала понад 300 примірників україномовної літератури від Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» і Центру Гуманної Педагогіки м. Львова.

Як зазначається на офіційній Facebook-сторінці Центру Гуманної Педагогіки у м. Бахмуті, для учнів і вчителів школи така «посилка» стала дійсно затребуваним, а від цього – ще більш приємним подарунком. Адже, не секрет, що проблема з пошуком по-справжньому якісної літератури українською мовою досі не подолана повністю. Особливо ж гострою вона є, в силу різних обставин, на Сході України. Враховуючи ж роль, які відіграє література в юному віці у прищепленні любові і поваги до мови, наша місія набуває особливого значення.

У свою чергу, ми особливо раді подібному партнерству з нашими колегами з різних куточків України. Також закликаємо й інші організації та офіційні структури підтримати нашу ініціативу, посилюючи, таким чином, зацікавлення прифронтових територій до рідної літературної спадщини, і справою, а не лише словами, демонструючи: мова – це річ, яка об'єднує, а не навпаки.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.