Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

«Вийди за рамки: позбудься стереотипів!»: відбулася перша зустріч учасників Молодіжного Центру у м. Харкові (ФОТО)

Повернутися назад

Суботній день 5 листопада 2016 р. розпочався для представників Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 3 з проведення першого заходу під назвою «Вийди за рамки: позбудься стереотипів!».

Локальний координатор Анастасія Хміль та співорганізатори Юлія Гарбуз, Олексій Булдаков, спільно з юними волонтерами Анастасією Пушкарською і Віталієм Романенком, провели зустріч на базі Харківської гімназії № 39. Розпочалася вона з гри-знайомства, де кожен розповідав, з якою тваринкою він себе асоціює і чому. Далі була презентація Програми «Інтеграція через діалог» та майбутньої діяльності Молодіжного Центру.

Наступною сходинкою заходу стала гра-руханка. Присутні ставали в коло і повинні були повторювати рухи за модератором, а один з учасників, визначений заздалегідь, розміщувався в центрі кола і виконував протилежні за значенням рухи. Після того, які всі учасники спробували себе у ролі «білої ворони» в центрі кола, організатори запитували думку підлітків щодо ролі такого персонажа, а також як варто сприймати інших людей навколо себе.

Після руханки учасники приєдналися до настільної гри «Світ Інтеграції», завдяки якій ще краще познайомилися з діяльністю Центру та історією рідного міста. День завершився чаюванням, купою селфі та обіймів.

Привітаємо ж наших юних друзів з початком діяльності, а також побажаємо їм успіхів у тій нелегкій, але, безумовно, потрібній справі, за яку вони взялися!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.