Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Повернутися назад

31.12.2017

Дорогі колеги та учасники проекту!

За сталою традицією, напередодні Нового року прийнято підбивати певні підсумки зробленого. Спробуємо це здійснити й ми. Тим паче, що говорити дійсно є про що.

Рік, що минає, виявився надзвичайно активним для колективу Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», а також всіх причетних до Програми «Інтеграція через діалог».

За два семестри ми з вами провели одразу вісім Молодіжних Академій (у м. Києві, м. Львові і м. Ужгороді), до яких долучилося декілька сотень учасників з цільових груп проекту. При чому, активними учасниками заходів стали також наші нові знайомі з «Програми освітнього партнерства». Довели свою ефективність і наші курси з підготовки дітей з прифронтової та тимчасово окупованої території до ЗНО в межах проекту «Освітній компас».

Спільно з колегами з ГО «Новий Донбас» ми успішно запустили флешмоб «Діалоги з друзями», котрий завершився створенням якісних відеороликів з подальшою трансляцією в різних куточках України.  Наші друзі з БО «БФ Карітас св. Августина» ознайомили дітей із «внутрішньою кухнею» благодійних організацій та красою Закарпаття під час Фотоакадемії, а "DVV International Ukraine" чи не вперше змусили задуматися над минувшиною рідної землі завдяки конкурсу «Історія моєї громади. Минуле для спільного майбутнього».

Особливе місце у цьому році зайняла й поїздка підлітків на "EUSTORY Next Generation Summit 2017", де вони вразили гостей та учасників заходу з понад 20 країн Європи власними історіями і зрілістю мислення, а також перетворили арт-проект Молодіжної команди «Те, про що важко сказати…» на справжній міжнародний феномен.

Нарешті, найочікуванішим проектом другого півріччя став літературний (анти)конкурс «(Не)дитячий погляд на війну». Надіслані есе вразили редакторську групу, до якої увійшли також наші нові друзі з молодіжної організації «ФРІ». Тож нами було вирішено розширити майбутнє видання (до якого тепер увійде біля сотні історій), а два десятки авторів найкращих творів запросити на Літературну Молодіжну Академію у м. Києві наприкінці січня 2018 р. З огляду на нові особливості та обсяг роботи, ми суттєво змістили заявлені раніше графіки оприлюднення списків, але повірте: вони з'являться до 2 січня 2018 р. =)

Ну, а для тих, хто бажає детальніше почитати про всі здобутки, рекомендуємо скористатися прикріпленим випуском «Бюлетеню № 3» за 2017 р.

Що ж очікує нас всіх у 2018 році? Безумовно, багато роботи. Адже мова йтиме про завершальний семестр нашої Програми. Втім, не варто сумувати, адже допомога дітям, які постраждали від війни на Сході України та анексії Криму, обов'язково продовжиться у тій чи іншій формі. І найцінніше, що ми всі повинні винести із поточного року – нові знайомства, враження та ідеї. Нехай вони надихають кожного з нас на чергові звершення, роботу над розпочатими та ще свіжими проектами і дозволять через рік впевнено заявити: «Так, Рік Собаки став по-справжньому щасливим для нас!».

Тож зі святами вас, друзі, і нехай вони перевершать навіть ваші найпозитивніші сподівання! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.