Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Арт-проект «Те, про що важко сказати…» відвідав м. Кобеляки (ФОТО)

Повернутися назад

Однією з визначальних рис Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», є та «спадщина», котра не втрачає своєї актуальності навіть після офіційного завершення проекту. Серед найбільш показових її прикладів – арт-проект підлітків з цільових груп «Те, про що важко сказати…», присвячений проблемі стереотипів щодо переселенців в українському суспільстві. 

Ось і цьогоріч фотовиставка мандрувала Україною та Польщею з очільницею Сєвєродонецького Локального Центру громадянської освіти Галиною Анатоліївною Кравченко. 29 листопада 2018 р. наша колега відвідала м. Кобеляки Полтавської області. На зустрічі зі вчителями історії Кобеляцького району, а також учнями Кобеляцького професійного ліцею, Локальний координатор ділилася спогадами про Програму, а також розкрила основні посили юних авторів і героїв світлин. 

У той же час, модератор відкрила для себе музей м. Кобеляки і сам край як «колиску» талановитих письменників і митців, починаючи з Олеся Гончара. «Ці люди – неймовірні, а ступінь їхньої зацікавленості у навчальних і суспільних процесах вражає», – із захватом розповідає наша колега про особисті враження від поїздки. 

Зі свого боку, ми щиро дякуємо всім причетним до творчої зустрічі на Полтавщині та обіцяємо, що заходи з обміном досвідом за результатами проекту залишатимуться нашою доброю традицією і в майбутньому.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.