Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Арт-виставка «Те, про що важко сказати» переїхала у м. Краматорськ Донецької області (ФОТО)

Повернутися назад

24 січня 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Краматорську Донецької області, в особі його координатора Кравцової Лариси Федорівни, організував презентацію арт-проекту «Те, про що важко сказати», прийнявши, таким чином, естафету від своїх колег з м. Бахмута.

Місцем експозиції було обрано місцеву ЗОШ № 8. Остання ще у грудні 2015 р. стала пілотним навчальним закладом, що взяв участь у роботі з дітьми-переселенцями із зони АТО в рамках Європейського проекту «Інтеграція через діалог».

Школярі м. Краматорська – активні учасники Програми. Так, Владислав Кравцов, учень 11 класу згаданого навчального закладу, брав участь у Молодіжних Академіях, які відбувалися на теренах м. Києва і м. Львова. На семінарі у столиці, що відбувся 14-15 грудня 2016 р. за участю представників МОН України та посольства Німеччини, Молодіжна команда, до якої входить юнак, презентувала фотовиставку «Те, про що важко сказати», авторами та героями якої стали самі діти з цільових груп проекту.

Копії виставки були або будуть представлені в ряді міст України: Львові, Бахмуті, Сєвєродонецьку, Слов'янську, Чернігові, Кропивницькому, Харкові, Чернівцях, Бердичеві, Кам'яному, Марганці, Бердянську, Житомирі і багатьох інших.

Гості виставки дізналися про основний задум авторів, які намагалися відобразити низкою концептуальних фотографій свої внутрішні переживання, що з'явилися в нових життєвих обставинах. Вони наче втратили можливість бути сприйнятими без «викривлення образу» як з боку нового середовища, так і «старих знайомих». Як наслідок, проект став спробою візуально продемонструвати те, що іноді надто важко передати словами. Допомогла дітям у реалізації цього непростого завдання професійний фотограф Христина Музичук.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.