Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Бахмутчани розповіли про те, як проходила підготовка екстернів до ЗНО в рамках «Освітнього компасу» (ФОТО)

Повернутися назад

Бахмутський Локальний Центр громадянської освіти став одним із перших, хто на початку 2017 р. долучився до програми «Освітній компас» в рамках проекту «Інтеграція через діалог». Як наслідок, для учнів, котрі проживають на тимчасово окупованій території і виявили бажання складати ЗНО для подальшого вступу у вітчизняні ВНЗ, на території Бахмутського НВК № 11 були організовані Консультаційні пункти з історії України та української мови і літератури

За словами Локального координатора Суткового Володимира Лукича, запропонованими послугами скористалися старшокласники, які зараз проживають у м. Донецьку, м. Єнакієво, м. Горлівці, м. Харцизьку та м. Дебальцево. Серед них 8 осіб були залучені до підготовки до ЗНО з української мови та літератури, а 6 – з історії України. Допомагали їм у цьому вчителі Алєксєєнко Ангеліна Володимирівна та Чухлєбова Олена Анатоліївна відповідно.

Враховуючи об'єктивні обставини, за яких учням доводилося готуватися раніше, наші колеги виділили 20-21 травня та 30 травня – 1 червня 2017 р. для експрес-тренінгів з кожного зі зазначених предметів. Важливим є те, що впродовж 5 год. кожного дня школярі інтенсивно повторювали увесь пройдений раніше матеріал, оперативно заповнюючи віднайдені досвідченими педагогами «прогалини» у знаннях. Оскільки ж курси відбувалися за декілька днів до ЗНО, у підлітків кожного разу залишалося достатньо часу, щоб остаточно структурувати весь обсяг отриманої інформації.

Наскільки успішною виявилася згадана допомога, покаже час, а поки бажаємо нашим абітурієнтам успіхів зі складанням іспитів та можливості для кожного з них поступити на омріяну спеціальність!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.