Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Бердичівський Локальний Центр громадянської освіти організував «подорожі» різними куточками світу для учасників літнього табору (ФОТО)

Повернутися назад

Протягом 21-24 червня 2016 р. тривала третя зміна англомовного табору «Фенікс» на базі Бердичівського Локального Центру громадянської освіти. Тема нового тижня «Традиції та звичаї народів світу».

Спершу діти «побували» в Італії, поринувши в її культуру та мистецтво. Не обійшлося без традиційної італійської гри «Мафія». Після розподілу соціальних ролей серед учасників табору, останні спробували себе у ролі справжніх мафіозі. 

Дивовижний світ Японії наповнив душі підлітків відчуттям справжньої казки. Культура даної країни має велику кількість особливостей. Серед них – прекрасні зразки образотворчого мистецтва давнини, шедеври архітектури і скульптури, приклади японської поезії, літератури та драматургії, пам'ятки садового будівництва тощо. Поряд з ними існує багата спадщина місцевої релігійної і філософської думки. Під час цих досліджень, відбулися також заняття з виготовлення паперових журавликів. Кажуть, якщо зробити тисячу фігурок, то здійсниться одне заповітне бажання. 

Наступною країною, до якої вдалося «приїхати», став Китай. Ця східна держава є батьківщиною однієї з найдавніших цивілізацій світу і, можливо, єдиною, де фізичний тип населення не змінювався протягом тисячоліть. Китай має історію, що налічує 5 тис. років художнього, філософського й політичного розвитку. Хоча регіональні відмінності створюють відчуття різноманітності, спільність мови і релігійно-етичних поглядів об'єднують культуру азійського гегемона, в рамках якої були створені такі значущі у всесвітньому масштабі явища, як конфуціанство і даосизм. Поринувши у філософію Китаю, школярі виконували вправи з нетрадиційних видів загартування: хатха-йоги та медитації

Культура французького народу склалася під впливом географічних умов і великих історичних подій. Франція в цілому і Париж зокрема, відігравали велику роль, були центром елітарної культури і декоративного мистецтва, починаючи з XVII ст. При цьому, її роль постійно зростала, зі збільшенням економічного, політичного і військового впливу Франції. А ще ця країна  столиця моди та краси. Діти виявились дуже ерудованими, а тому, самі розповіли багато цікавих фактів про згадану державу. Екскурсію по Франції їм провела світська левиця, публічна персона і просто дивовижна телеведуча Марго Осадча. Вона ж брала інтерв'ю у всіх «українських парижан».

Кожну подорож учасники табору пов’язували з методикою соціального театру та інтерактивною грою.

Цей тиждень видався дуже спекотним, а тому, однією з його «візитівок» стала водяна битва «Яскравий світ», під час якої всі обливалися різнокольоровою водою.

На уроці англійської мови діти поглибили свої знання про свято Трійці. Також вони більше дізналися про традиції святкування, плели віночки та отримували відповідь на питання про свою долю, пускаючи їх на воду. 

Директор табору Савін Віталій та координатор Складанюк Ксенія наголошують на своїй глибокій подяці волонтеру Корпусу Миру США в Україні Девіду, який допомагає в проведені англомовного табору. Постійно відбуваються англомовні діалоги щодо культур українського й американського народів. Завдяки мистецтву лялькового театру, діти познайомили Девіда з народним казкарством, виконавши постанову української народної казки «Ріпка». Спільний флешмоб «Українські діти» об’єднав і дітей, і дорослих.

На жаль, час швидкоплинний, а тому, вже зовсім скоро табір припинить свою роботу. Але організатори запевняють, що на наступному тижні на дітей чекає ще більше пригод, емоцій та історій.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.