Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Білоцерківчани активно долучилися до відбіркового етапу флешмобу «Діалоги з друзями» (ФОТО)

Повернутися назад

Представники Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква стали активними учасниками флешмобу «Діалоги з друзями», проголошеного в рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», у партнерстві з громадською організацією «Новий Донбас».

Новий проект має на меті допомогу дітям, котрі стали жертвами війни, знайти спільну мову з їхніми однолітками з різних регіонів України. Планується також налагодження контакту з дітьми з тимчасово окупованих територій нашої держави, де соціальні ролики стають чи не єдиною можливою формою публічного діалогу.

Як наслідок, у БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК», на базі якого здійснює свою діяльність Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна, закипіла робота по створенню відеороликів для відбіркового етапу флешмобу. Почувши про акцію, учні 7 та 11 класів Артем, Альона та Юлія вирішили долучитися до неї, поділившись своїми історіями. Зі всією палітрою емоцій діти розповідали про своє минуле та нових друзів. Особливо вразила історія Альони, присвячена випадку, коли її нова подруга буквально врятувала дівчину-переселенку від суїциду.

Ми щиро сподіваємося, що «Діалоги з друзями» дозволять молоді з тимчасово окупованих територій відчути єдність зі своїми однолітками з усієї України. Якими ж будуть перші результати конкурсу, покаже зустріч учасників флешмобу на Сьомій Молодіжній Академії, яка відбудеться у Київському міському будинку учителя вже 31 травня – 1 червня 2017 р.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.