Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Білоцерківські діти з числа цільових груп проекту створювали ляльки-мотанки до Дня Святого Валентина (ФОТО)

Повернутися назад

Прийдешній День Святого Валентина Білоцерківський Локальний Центр громадянської освіти вирішив зустріти по-особливому. В рамках курсу «Нове й передове з газет та журналів», його представники провели майстер-класи з маленькими читачами бібліотеки БЗШ № 15, на базі якої функціонує осередок.

7 лютого 2017 р. до наших колег завітали учні 2 класів, значну частину з яких складали діти-переселенці чи ті, чиї батьки перебувають у зоні АТО. Під керівництвом бібліотекарів, малеча виготовляла незвичний подарунок для своїх рідних – ляльку-мотанку. За словами Локального координатора Богінської Лариси Петрівни, ідею такого презенту подарував журнал «Куля» (№ 1, 2017).

Педагоги порадили дітям розпочати справу із завзяттям, гарним настроєм і світлими думками. Виготовлені власноруч ляльки-мотанки стали оберегами для всіх учасників заходу і залишили приємний спогад про відвідування книгозбірні. Вкладаючи всю душу в іграшку, вони отримали гарну захисницю дому, яка віддячить господарям і закликатиме добро в їхні оселі.

Щоб зробити найпростішу мотанку з ниток, не потрібно значної кількості матеріалу та часу. Зате, діти отримали незвичну іграшку, прекрасний подарунок для дорогих їхньому серцю людей, а також задоволення від творчого процесу.

 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.