Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Білоцерківські школярі з числа дітей воїнів АТО і ВПО зможуть відвідувати безкоштовні заняття з хореографії

Повернутися назад

Білоцерківський Локальний Центр громадянської освіти запускає черговий проект для дітей воїнів АТО і переселенців. Цього разу мова йтиме про уроки з хореографії.

З 14 листопада по 23 грудня 2016 р. буде проведено 12 занять з танцю під керівництвом професійного викладача Мельніченко Анастасії Володимирівни.

Навчання відбуватиметься за такими темами:

 1. Організаційно-інформаційний період.
 2. «Азбука музичного руху. Музично-просторові вправи».
 3. «Основи музичного руху. Ритмічні вправи».
 4. «Елементи екзерсису класичного танцю».
 5. «Елементи екзерсису народно-сценічного танцю».
 6. «Відомості з народознавства. Побутові танці, їх основні групи».
 7. «Різдвяна тема в українських танцях».
 8. «Танцювальні етюди та танці».
 9. «Основи музичного руху. Колективно-порядкові вправи».
 10. «Елементи сучасної хореографії».
 11. «Постановницька та репетиційна робота».
 12. «Концертна діяльність».

Говорячи про цілі, організатори курсів виділяють наступні:

 • Практичні. Закладаються основи хореографії, розвиваються фізичні якості і ритмічність, формуються танцювальні вміння та навички.
 • Пізнавальні. Забезпечується ознайомлення з поняттями та знаннями, що стосуються різних видів хореографічного мистецтва, розширюється світогляд дітей, які залучаються до синтезованого світу мистецтва. Поступово засвоюється хореографічна термінологія, відбувається знайомство зі світовою та національною хореографічною культурою.
 • Творчі. Забезпечується формування творчих здібностей вихованців у процесі оволодіння хореографічним мистецтвом, розвиток естетичних почуттів, смаків, емоційно-чуттєвої сфери, школяр розвивається як творча особистість з індивідуальними вміннями на основі музичної імпровізації та творчих завдань. Розвивається здатність до творчого самовираження в танці.
 • Соціальні. Відбувається сприяння самореалізації підлітків у соціумі засобами мистецтва, виховання емоційно-вольових засад особистості, позитивних якостей характеру. Також створюються сприятливі умови для професійного самовизначення й вибору майбутньої професії.
 • Оздоровчі. Не секрет, що заняття танцями забезпечує зміцнення здоров'я, гарну, струнку поставу, профілактику плоскостопості та клишоногості, зміцнення кістково-м'язового апарату, нервової системи, виховання вольових якостей і комплексу навичок, необхідних для нормальної життєдіяльності людини. Серед останніх можна назвати: координацію рухів, вільне орієнтування у просторі, вправність, спритність, швидкість реакції, гостроту уваги, загальну рухливість, підвищення функціональних можливостей організму тощо.

Вже на основі прочитаного можна сміливо говорити про те, що курси з хореографії є справді актуальними для сучасної молоді. А тому, всім охочим скористатися пропозицією, радимо звернутися за детальнішою інформацією до Локального координатора Богінської Лариси Петрівни за наведеними на сайті контактними даними.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.