Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Білоцерківські учасники нашого проекту долучилися до волонтерської допомоги жителям і захисникам м. Авдіївки (ФОТО)

Повернутися назад

У зв'язку з нещодавнім загостренням ситуації на фронті на Сході України та важкою гуманітарною ситуацією, яка склалася в м. Авдіївці Донецької області, вихованці Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти вирішили долучитися у першій половині лютого 2017 р. до акції «Від серця до серця».

Впродовж декількох днів учні БЗШ № 15 збирали теплі речі та продукти харчування як для бійців 72 ОМБр, яка складається з їхніх земляків, так і для жителів м. Авдіївки.

За свідченням Локального координатора Богінської Лариси Петрівни, мета акції полягає не лише у фізичній допомозі нашим захисникам і жителям Донбасу, але й у намаганні продемонструвати їм рівень підтримки серед українців і те, що ми – єдині у своєму прагненні до вільного життя. Водночас, самі діти, серед яких чимало родичів воїнів АТО і переселенців, побачили «зсередини» життя волонтерів і отримали змогу відчути себе частинкою справжнього громадянського суспільства.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.