Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Білоцерківський Локальний Центр організував роботу креативної великодньої майстерні для дітей з числа ВПО (ФОТО)

Повернутися назад

10 квітня 2017 р. Білоцерківський Локальний Центр громадянської освіти провів ряд заходів у книгозбірні БНВО «ЗОШ № 15 – ДЮСОК», присвячених Великодню. Так, наші колеги познайомили учнів 1 і 3 класів цього навчального закладу, значна частина з яких належить до числа ВПО, з історією свята та пов'язаними з ним народними традиціями.

Діти із задоволенням взяли участь у тематичній креативній майстерні «Посміхнися, Україно, чудесами власних рук», яка вже стала маленькою традицією для наших білоцерківських друзів напедодні Пасхальних свят. Під керівництвом представників проекту «Інтеграція через діалог», школярі з готовністю виготовляли паперові яйця, прикрашаючи їх чудернацькими орнаментами. Вони є символом зародження життя, воскресіння і сонця.

Результатом наполегливої, але, безумовно, цікавої роботи стало створення малечею оригінальних великодніх композицій, які надовго запам'ятаються своїм авторам і людям, які їх отримають. Як сподіваються організатори, такі заходи стануть чудовим стимулом для вивчення юними переселенцями традицій Київщини і полегшать їхню інтеграцію у нове середовище.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.