Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Білоцерківський Локальний Центр розпочинає підготовку старшокласників до ЗНО з української мови

Повернутися назад

З вересня 2016 р. на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи № 15 розпочинається підготовка випускників, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму, до ЗНО з української мови та літератури. Вже до кінця місяця заплановано провести 8 занять. Допомагатиме старшокласникам педагог вищої категорії Яременко Ольга Іванівна. Згідно із планом, на позакласних уроках діти вивчатимуть:

  1. Уподібнення приголосних за місцем творення. Спрощення в групах приголосних. Чергування голосних, приголосних. Подвоєння, подовження приголосних.
  2. Прості, складні і складені слова. Творення і правопис складних слів. Правопис складноскорочених слів.
  3. Відміни і відмінки іменника. Правопис закінчень іменників ІІ відміни чоловічого роду в Родовому відмінку однини. Правопис закінчень іменників ІІІ, IV відмін. Рід незмінюваних  іменників.
  4. Правопис числівників і від числівникових складних слів. Відмінювання числівників. Зв'язок числівника з іменником.
  5. Дієслово і його форми.
  6. Правопис складних і складених прислівників. Розрізнення префіксів і прийменників. Розрізнення сполучників та інших частин мови. «НЕ» з різними частинами мови.
  7. Синтаксис простого речення. Синтаксис складного речення. Пунктуація.
  8. Розвиток зв’язного мовлення.

Як запевняє координатор Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква Богінська Лариса Петрівна, початок таких курсів дозволить підліткам не лише повторити вже пройдений матеріал та краще підготуватися до успішного складання ЗНО. Адже й сам факт володіння українською мовою на високому рівні дозволятиме їм досягати успіху практично в усіх сферах життя, сприяючи успішній адаптації людини до мінливих умов сучасного світу.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.