Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Білоцерківський Локальний Центр став співорганізатором конкурсу валентинок серед учнів міста (ФОТО, ВІДЕО)

Повернутися назад

Як вибрати із моря ідей саме свій декор для вітальної листівки на День Святого Валентина, щоб порадувати, здивувати, небанально сказати про любов своїм коханим, батькам, близьким і рідним людям? Наші колеги з Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква Київської області вирішили цю проблему, оголосивши на теренах БЗШ № 15 акцію на найкрасивішу валентинку.

Враховуючи ж те, що учасники нашого проекту завжди сприймають подібні заходи «на ура», проблем із кількістю охочих не було. Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна посприяла проведенню для учнів 4 класів святкового майстер-класу зі створення паперової іграшки, що складається з різної величини сердечок-валентинок. Адже саме вони є класичною емблемою Дня ЗакоханихДля дітей це виявилось по-справжньому веселим і захопливим заняттям, поєднаним з радісним очікуванням свята.

Паралельно, у навчальному закладі пройшов конкурс на виготовлення найкращої валентинки, серед учасників якого було чимало дітей воїнів АТО й переселенців. Перемогла у ньому учениця 7-В класу Анастасія Рудійко, чиє привітання у формі відеозвернення ми й наводимо нижче:

 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.