Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Діти-переселенці на теренах Харківщини зможуть відвідувати червневі заняття з англійської мови

Повернутися назад

За вже усталеною традицією, Харківський Локальний центр громадянської освіти № 1 на чолі з Красіним Сергієм, надає змогу дітям з числа ВПО та соціально незахищених категорій населення здобувати якісні знання з англійської мови абсолютно безкоштовно.

Як і в попередні місяці, у червні 2016 р. навчатиме школярів кандидат педагогічних наук, доцент Ібрагім Юлія Сергіївна. Метою занять стане підвищення знань і навичок визначеної групи дітей з певних тем в рамках предмету, а саме: «Моя рідна країна - Україна»«Англомовні країни. Великобританія та США»«Мандрівка до Лондона»«Моє відкриття Великобританії» тощо.

Учні матимуть можливість розвинути граматичні навички з уживання різних часів, побудови питальних речень, розширять словниковий запас та отримають досвід активного спілкування іноземною мовою. Наслідком цього, як сподіваються організатори, стане покращення стартових умов для підлітків при підготовці до успішного складання випускних іспитів.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.