Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Діти-переселенці стали учасниками «Творчої майстерні» у м. Харкові (ФОТО)

Повернутися назад

За період з 1 по 26 листопада 2016 р. діти, які постраждали від війни, отримали змогу відвідати 8 занять гуртка «Творча майстерня», які для них організував один з наших харківських осередків на чолі з Локальним координатором Красіним Сергієм Анатолійовичем. Учасниками проекту стали 10 підлітків віком 9-12 років

Протягом навчання діти мали змогу не тільки отримати нетипові знання, вміння й навички, але й познайомитися з однолітками та подолати проблеми з адаптацією до нового для себе середовища. У школярів з'явилася чудова нагода розвинути власний естетичний смак і любов до творчості. Створені дітьми вироби стали прекрасними подарунками для них самих, їхніх батьків і знайомих, стимулюючи до подальшого розвитку творчості й фантазії.

Уроки під керівництвом Тесленко Наталі Володимирівни відбувалися двічі на тиждень та тривали по 1,5 год. Протягом цього місяця діти проходили такі теми:

  1. «Прикраси зі стрічок своїми руками: браслети, квіти, віночки» (3 год).
  2. «Ляльки-мотанки» (1,5 год).
  3. «Оріґамі – мистецтво паперових витворів» (3 год).
  4. «Чудова країна гіпсу» (1,5 год).
  5. «Карвінг – вирізування фігурок з овочів» (1,5 год).
  6. «Плетіння тату-чокерів» (1,5 год).

Наслідком згаданих занять з арт-терапії став не лише розвиток творчих здібностей учнів, але й їхня швидша соціалізація через знайомство з новими друзями, зростання віри у власні сили, а як наслідок – покращення психологічного здоров'я і самопочуття в цілому.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.