Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Діти-переселенці стануть учасниками фотокурсів «Світ фото» у м. Марганці

Повернутися назад

На днях у м. Марганці Дніпропетровської області стартують курси фотоаматорського мистецтва «Світ фото». Впродовж вересня-жовтня 2016 р. діти, які постраждали від війни, зможуть спробувати власні сили у сфері фотографії під керівництвом професійного педагога Нежуваки Олени Анатоліївни. Курси становлять собою комплексну програму вивчення основ фотосправи. Запланована періодичність навчальних занять – двічі на тиждень.

На тренінгах діти отримають можливість опанувати будову фотоапаратури, функціональні можливості сучасних фотоапаратів, фізичні процеси, які лежать в основі фотографії. Обов'язковим елементом стане вивчення основ професійної фотографії: наукової, рекламної, художньої, репортерської тощо. Під час занять школярі поглиблять технічні знання та вміння, привчаться до самостійності, зможуть розвинути допитливість та естетичні смаки, сформувати навички для майбутньої роботи в різних жанрах фотографії. Підлітки будуть вивчати також призначення всіх інструментів комп’ютерної програми для роботи із зображенням, отримавши навички, необхідні для професійної обробки зображень і створення власних творчих образів.

Структура курсів фотоаматорського мистецтва «Світ фото» передбачає активну пошукову діяльність, практичні зйомки в різних обставинах, обробку матеріалу на комп’ютерній техніці.

Як зазначає координатор місцевого Локального Центру громадянської освіти Морозова Мар'яна Олександрівна, основні завдання, які ставлять перед собою організатори, полягають у формуванні в дітей таких компетентностей:

  • пізнавальної – засвоєння початкових художньо-технічних знань, елементарних уявлень і понять, ознайомлення зі світом цифрової фототехніки;
  • практичної – зміцнення здоров’я та фізичного розвитку учнів, пропагування здорового способу життя через змістовний і активний відпочинок;
  • творчої – набуття досвіду власної творчої діяльності, всебічний розвиток особистості дітей, навичок самостійного мислення, а також прийняття рішень у різноманітних життєвих ситуаціях, підготовка висококваліфікованих фотоаматорів;
  • соціальної – формування навичок культури праці, патріотичне виховання, сприяння любові до рідного краю та гуманному ставленню до навколишнього середовища, формування позитивних якостей емоційно-вольової сфери (самостійності, наполегливості, працелюбності тощо), психологічна адаптація дітей до нового середовища.

Ті підлітки чи їхні батьки, яких цікавить участь у таких фотокурсах, завжди можуть звернутися до організаторів за контактами, наведеними на персональній сторінці Локального Центру. Ну, а ми, в свою чергу, бажаємо всім учасникам майбутніх занять цікавого навчання та по-справжньому великих звершень!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.