Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Діти переселенців і воїнів АТО з м. Біла Церква долучилися до акції «Створи годівничку для птахів» (ФОТО)

Повернутися назад

На початку лютого 2017 р. вихованці Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти стали учасниками конкурсу, проголошеного на базі БЗШ № 15, «Створи годівничку для птахів».

Учні 1-4 та 7 класів, чималу частину з яких склали ті, кого безпосередньо зачепила війна на Сході України й анексія Криму, з непідробним завзяттям долучилися до допомоги птахам у ці надзвичайно холодні дні. Результати перевершили найоптимістичніші сподівання: самотужки та з допомогою батьків, малеча виготовила понад 60 годівничок, які вражали не лише своєю функціональністю, але й красою. Всі вироби були успішно розміщені дітьми навколо власного навчального закладу.

Окремо слід відзначити, що після роботи школярі були запрошені на урочистий захід, який відбувся за підсумками акції. Всі учасники отримали від директора школи Слободянюк Наталії Григорівни та Локального координатора Богінської Лариси Петрівни офіційні грамоти з подяками за активну участь у порятунку наших пернатих друзів.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.