Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Діти-учасники проекту долучилися до «круглого столу» «Ваші права та обов'язки», що пройшов у м. Києві (ФОТО)

Повернутися назад

Перший місяць зими став особливо продуктивним для представників Київського Локального Центру громадянської освіти № 4, які всебічно долучилися до відзначення Всеукраїнського тижня права. Черговим навчальним закладом, на теренах якого відбулися тематичні заходи, стала середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району м. Києва. 6 грудня 2017 р. її представники стали учасниками «круглого столу» під загальною назвою «Ваші права та обов'язки», модератором якого була вчитель історії та правознавства Ліщинська Оксана Степанівна

У ході дискусії, школярі обговорили те, що кожна людина – це, насамперед, особистість. Маючи можливість попрацювати з відповідними джерелами, діти підкреслили роль держави у формуванні відповідальної, ознайомленої зі своїми правами особистості. Остання є не просто частинкою натовпу, а окремим елементом великого механізму, котрий іменується життям. Та й сама демократична держава – це величезний організм, який не функціонує без людей і їхнього волевиявлення. Соціально-правові цінності, гідність людини в кожній демократичній державі є пріоритетними. 

Увага учасників «круглого столу» виявилась прикутою не тільки до встановлення відповідальності за порушення прав і свобод людини, але й до можливостей реалізації прав дітей із сімей переселенців та учасників бойових дій на Сході України. Зрештою, за вдалим визначенням Локального координатора Шумякової Надії Василівни, гідність держави напряму залежить від гідності особистостей, які її створюють.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.