Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Діти воїнів АТО з м. Біла Церква взяли участь у святковому майстер-класі (ФОТО)

Повернутися назад

У багатьох домівках стало хорошою традицією прикрашати новорічну ялинку фігурками янголів. Як прикраси, такі вироби створюють атмосферу магії і наповнюють душу світлом.

З огляду на це, 3 січня 2017 р. наші колеги з Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква Київської області провели для п'ятикласників, чиї батьки воюють у зоні АТО, святковий майстер-клас.

Два десятки учнів відвідали бібліотеку БЗШ № 15, де під керівництвом її очільника, бібліотекаря Москаленко З. М. та вчителя праці Марченко О. М. навчалися виготовляти паперових янголят.

Як кажуть самі організатори, такий урок не лише порадував діток, що постраждали від війни, але й збагатив їх новим досвідом. Сам же янгол-охоронець стане чудовим подарунком їхнім близьким та друзям, оберігаючи власників, приносячи їм удачу та відганяючи будь-яке зло.

Коментарі

Подарунок власними руками- просто чудово!!!

Морозова Мар'яна Олександрівна
Дата народження:07.07.1976
E-mail:Приховано
Телефон:+38 (095) 036-99-68
Розташування:Дніпропетровська область, Марганець
Коротко про себе:

Директор міського Центру науково-технічної творчості м. Марганця Дніпропетровської області, керівник гуртка-методист. Переможець обласної виставки «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2015», обласного конкурсу методичних розробок серед працівників ПНЗ 2015 р. Автор освітніх проектів закладу «З любов'ю до рідної землі», «Імідж ПНЗ як запорука його розвитку», «Програма профільного навчання в Центрі науково-технічної творчості». Постійний автор статей у всеукраїнському виданні «Позашкілля».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.