Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Діти з Донецької області побували на екскурсії у м. Львові (ВІДЕО)

Повернутися назад

Наприкінці жовтня 2016 р. координатор Краматорського Локального Центру громадянської освіти № 1 Людмила Олександрівна Лук'янова організувала поїздку дітей з підконтрольних Україні теренів Донецької області до Західної України.

Під час перебування чотирьох десятків із них у м. Львові 26 жовтня, було вирішено організувати школярам та дорослим екскурсію як центральною частиною культурної столиці нашої Батьківщини, так і її незвичним куточком – знаменитим Личаківським кладовищем.

Під час екскурсії, яку провів історик, гід та адміністратор онлайн-складової Програми «Інтеграція через діалог» Тарас Олексин, старшокласники з м. Краматорська та м. Костянтинівки дізналися чимало цікавого для себе про минуле львів'ян, казуси їхнього життя й особливості менталітету. Проте, по-справжньому приємним сюрпризом для присутніх став виступ експромтом одного з гостей – Давида Гаспаряна. Юнак зачитав біля могили Івана Яковича Франка одну з найкращих поезій останнього – «Каменярі». Як це відбувалося і наскільки атмосферно виглядало, покаже відео нижче:

І в такі моменти, починаєш розуміти, наскільки талановитою та по-справжньому феноменальною є наша молодь. І що саме за нею буде наше майбутнє.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.