Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Для дітей-переселенців, що мешкають у м. Краматорську, розпочинає свою роботу Психологічний Центр

Повернутися назад

Локальний Центр громадянської освіти у м. Краматорську № 1 розпочинає цієї осені черговий важливий проект – відкриває Психологічний Центр для дітей, які постраждали від війни.

Практичний психолог Ярмак Віта Володимирівна не лише здійснюватиме психолого-педагогічний супровід дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, але й сприятиме їхньому повноцінному особистісному та інтелектуальному розвитку, адаптації до змінених умов життя і, звісно, нового колективу.

Важливо, що самі групові заняття триватимуть щотижня, протягом 2 год. Всього в курсі передбачено 30 зустрічей. А це означає, що впродовж вересня-грудня 2016 р. навіть діти із важкими психологічними травмами отримають достатньо часу для подолання своїх фобій та інших наслідків пережитого.

Для підлітків 5-9 класів чи їхніх батьків, які бажали б скористатися можливостями курсу, доступні контактні дані Локального Центру та його координатора Лук'янової Людмили Олександрівни.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.