Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Для дітей-переселенців у м. Бахмуті відкриються Консультаційні центри

Повернутися назад

З вересня 2016 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Бахмуті запускає новий проект – Консультаційні пункти по наданню психологічної допомоги школярам-переселенцям. Працюватимуть такі організації на базі одразу двох місцевих шкіл – Навчально-виховного комплексу № 11 та загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 18.

Як розповів автор ідеї, Локальний координатор Сутковий Володимир Лукичробота осередків включатиме у себе проведення групових та індивідуальних тренінгів, присвячених встановленню контактів, вивченню потреб, навчанню управлінню реакціями, напрацюванню навичок вирішування проблем, формуванню позитивної активності, мислення та встановленню соціальних зв'язків.

Співпрацюватимуть з учням обох навчальних закладів, які приїхали з тимчасово окупованих територій, практичні психологи Самбурська Лілія Василівна та Дорошенко Наталія Олексіївна. Найважливішим же є те, що дані спеціалісти планують не просто допомогти підліткам подолати психологічні проблеми, але й адаптуватися до нового для себе середовища.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.